|
Liverpool FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 28 | 15 (53.57%) | 7 (25%) | 6 (21.43%) |
| Premier League | 29.8.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 2:2 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Liverpool FC | 1:1 | Brentford FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Liga Mistrzów | 14.4.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Premier League | 11.4.2026 | 18:30 | Liverpool FC | 2:0 | Fulham FC |
| Liga Mistrzów | 18.3.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 4:0 | Galatasaray AŞ |
| Premier League | 15.3.2026 | 17:30 | Liverpool FC | 1:1 | Tottenham Hotspur FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 5:2 | West Ham United FC |
| FA Cup | 14.2.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 3:0 | Brighton and Hove Albion FC |
| Statystyka | Liverpool FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.96 | 1.18 | 3.14 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1 | 0.36 | 1.36 |
| xG | 2.01 | 1.24 | 3.25 |
| Strzały | 17.93 | 10.75 | 28.68 |
| Strzały na bramkę | 5.57 | 3.86 | 9.43 |
| Rogi | 6.5 | 4.14 | 10.64 |
| Żółte kartki | 1.14 | 1.82 | 2.96 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0 | 0.11 |
| Fauli | 10.54 | 10.46 | 21 |
| Posiadanie piłki | 58.75% | 41.25% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 15 (53.57%) |
16 (57.14%) |
23 (82.14%) |
22 (78.57%) |
19 (67.86%) |
19 (67.86%) |
5 (17.86%) |
3 (10.71%) |
12 (42.86%) |
22 (78.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (21.43%) |
4 (14.29%) |
5 (17.86%) |
6 (21.43%) |
7 (25%) |
8 (28.57%) |
16 (57.14%) |
0 (0%) |
12 (42.86%) |
5 (17.86%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 4x (14.29%) |
9x (32.14%) |
7x (25%) |
3x (10.71%) |
3x (10.71%) |
1x (3.57%) |
1x (3.57%) |
| Przeciwnicy | 8x (28.57%) |
11x (39.29%) |
6x (21.43%) |
2x (7.14%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.57%) |
1x (3.57%) |
9x (32.14%) |
8x (28.57%) |
3x (10.71%) |
4x (14.29%) |
2x (7.14%) |
| Liverpool FC zdobywa gola | 24x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 17x (60.71%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (10.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (17.86%) |
| 2 | 4 (14.29%) |
| 3 | 4 (14.29%) |
| 4+ | 2 (7.14%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.14%) |
| 2 | 1 (3.57%) |
| 3 | 3 (10.71%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 14 (50%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (7.14%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (3.57%) |
| Remis - remis | 4 (14.29%) |
| Remis - porażka | 3 (10.71%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (3.57%) |
| Porażka - porażka | 3 (10.71%) |
| Ilość meczów | 19 (67.86%) |
| z tego zwycięstw | 14 (73.68%) |
| z tego remisów | 4 (21.05%) |
| z tego porażek | 1 (5.26%) |
| Ilość meczów | 8 (28.57%) |
| z tego zwycięstw | 1 (12.5%) |
| z tego remisów | 2 (25%) |
| z tego porażek | 5 (62.5%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 1x (3.57%) |
27x (96.43%) |
13x (46.43%) |
3x (10.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (21.43%) |
22x (78.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
28x (100%) |
27x (96.43%) |
17x (60.71%) |
4x (14.29%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (28.57%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |