|
Liverpool FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 56 | 26 (46.43%) | 11 (19.64%) | 19 (33.93%) |
| Premier League | 4.9.2026 | 21:00 | Ipswich Town FC | 0:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 29.8.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 2:2 | Nottingham Forest FC |
| Premier League | 23.8.2026 | 17:30 | Newcastle United FC | 2:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Liverpool FC | 1:1 | Brentford FC |
| Premier League | 15.5.2026 | 21:00 | Aston Villa FC | 4:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 9.5.2026 | 13:30 | Liverpool FC | 1:1 | Chelsea FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 16:30 | Manchester United FC | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 25.4.2026 | 16:00 | Liverpool FC | 3:1 | Crystal Palace FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Liga Mistrzów | 14.4.2026 | 21:00 | Liverpool FC | 0:2 | Paris Saint-Germain |
| Statystyka | Liverpool FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.73 | 1.36 | 3.09 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.68 | 0.54 | 1.22 |
| xG | 1.83 | 1.29 | 3.12 |
| Strzały | 16.09 | 11.23 | 27.32 |
| Strzały na bramkę | 5.16 | 4.09 | 9.25 |
| Rogi | 6.16 | 3.98 | 10.14 |
| Żółte kartki | 1.52 | 1.96 | 3.48 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.07 | 0.12 |
| Fauli | 10.5 | 10.34 | 20.84 |
| Posiadanie piłki | 58.11% | 41.89% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 26 (46.43%) |
20 (35.71%) |
39 (69.64%) |
38 (67.86%) |
32 (57.14%) |
33 (58.93%) |
12 (21.43%) |
3 (5.36%) |
25 (44.64%) |
45 (80.36%) |
| Przeciwnik przeważa | 19 (33.93%) |
17 (30.36%) |
17 (30.36%) |
15 (26.79%) |
20 (35.71%) |
21 (37.5%) |
29 (51.79%) |
3 (5.36%) |
24 (42.86%) |
8 (14.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 10x (17.86%) |
17x (30.36%) |
17x (30.36%) |
6x (10.71%) |
3x (5.36%) |
2x (3.57%) |
1x (1.79%) |
| Przeciwnicy | 16x (28.57%) |
17x (30.36%) |
13x (23.21%) |
7x (12.5%) |
3x (5.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.57%) |
7x (12.5%) |
12x (21.43%) |
16x (28.57%) |
7x (12.5%) |
7x (12.5%) |
5x (8.93%) |
| Liverpool FC zdobywa gola | 46x (82.14%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 40x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 32x (57.14%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 10x (17.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (19.64%) |
| 2 | 7 (12.5%) |
| 3 | 5 (8.93%) |
| 4+ | 3 (5.36%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (19.64%) |
| 2 | 3 (5.36%) |
| 3 | 4 (7.14%) |
| 4+ | 1 (1.79%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 18 (32.14%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.57%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (14.29%) |
| Remis - remis | 6 (10.71%) |
| Remis - porażka | 5 (8.93%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (5.36%) |
| Porażka - porażka | 14 (25%) |
| Ilość meczów | 30 (53.57%) |
| z tego zwycięstw | 24 (80%) |
| z tego remisów | 5 (16.67%) |
| z tego porażek | 1 (3.33%) |
| Ilość meczów | 24 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 2 (8.33%) |
| z tego remisów | 4 (16.67%) |
| z tego porażek | 18 (75%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 2 |
| 5:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 4x (7.14%) |
52x (92.86%) |
19x (33.93%) |
3x (5.36%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (23.21%) |
43x (76.79%) |
1x (1.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
56x (100%) |
54x (96.43%) |
31x (55.36%) |
4x (7.14%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 14 (25%) |
| 2 | 4 (7.14%) |
| 3 | 1 (1.79%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |