|
Liverpool FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 28 | 11 (39.29%) | 4 (14.29%) | 13 (46.43%) |
| Premier League | 4.9.2026 | 21:00 | Ipswich Town FC | 0:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 23.8.2026 | 17:30 | Newcastle United FC | 2:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 15.5.2026 | 21:00 | Aston Villa FC | 4:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 3.5.2026 | 16:30 | Manchester United FC | 3:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Everton FC | 1:2 | Liverpool FC |
| Liga Mistrzów | 8.4.2026 | 21:00 | Paris Saint-Germain | 2:0 | Liverpool FC |
| FA Cup | 4.4.2026 | 13:45 | Manchester City FC | 4:0 | Liverpool FC |
| Premier League | 21.3.2026 | 13:45 | Brighton and Hove Albion FC | 2:1 | Liverpool FC |
| Liga Mistrzów | 10.3.2026 | 18:45 | Galatasaray AŞ | 1:0 | Liverpool FC |
| FA Cup | 6.3.2026 | 21:00 | Wolverhampton Wanderers FC | 1:3 | Liverpool FC |
| Statystyka | Liverpool FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.5 | 1.54 | 3.04 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.36 | 0.71 | 1.07 |
| xG | 1.64 | 1.33 | 2.97 |
| Strzały | 14.25 | 11.71 | 25.96 |
| Strzały na bramkę | 4.75 | 4.32 | 9.07 |
| Rogi | 5.82 | 3.82 | 9.64 |
| Żółte kartki | 1.89 | 2.11 | 4 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.14 | 0.14 |
| Fauli | 10.46 | 10.21 | 20.67 |
| Posiadanie piłki | 57.46% | 42.54% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (39.29%) |
4 (14.29%) |
16 (57.14%) |
16 (57.14%) |
13 (46.43%) |
14 (50%) |
7 (25%) |
0 (0%) |
13 (46.43%) |
23 (82.14%) |
| Przeciwnik przeważa | 13 (46.43%) |
13 (46.43%) |
12 (42.86%) |
9 (32.14%) |
13 (46.43%) |
13 (46.43%) |
13 (46.43%) |
3 (10.71%) |
12 (42.86%) |
3 (10.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 6x (21.43%) |
8x (28.57%) |
10x (35.71%) |
3x (10.71%) |
0x (0%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (28.57%) |
6x (21.43%) |
7x (25%) |
5x (17.86%) |
2x (7.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.57%) |
6x (21.43%) |
3x (10.71%) |
8x (28.57%) |
4x (14.29%) |
3x (10.71%) |
3x (10.71%) |
| Liverpool FC zdobywa gola | 22x (78.57%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 20x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (53.57%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (25%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (21.43%) |
| 2 | 3 (10.71%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 1 (3.57%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (32.14%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 1 (3.57%) |
| 4+ | 1 (3.57%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (14.29%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (25%) |
| Remis - remis | 2 (7.14%) |
| Remis - porażka | 2 (7.14%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (7.14%) |
| Porażka - porażka | 11 (39.29%) |
| Ilość meczów | 11 (39.29%) |
| z tego zwycięstw | 10 (90.91%) |
| z tego remisów | 1 (9.09%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 16 (57.14%) |
| z tego zwycięstw | 1 (6.25%) |
| z tego remisów | 2 (12.5%) |
| z tego porażek | 13 (81.25%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 2:3 | 3 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Liverpool FC | 3x (10.71%) |
25x (89.29%) |
6x (21.43%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (25%) |
21x (75%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
28x (100%) |
27x (96.43%) |
14x (50%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (17.86%) |
| 2 | 2 (7.14%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |