|
Newcastle United FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 31 | 17 (54.84%) | 5 (16.13%) | 9 (29.03%) |
| Premier League | 23.8.2026 | 17:30 | Newcastle United FC | 2:2 | Liverpool FC |
| Premier League | 17.5.2026 | 18:30 | Newcastle United FC | 3:1 | West Ham United FC |
| Premier League | 2.5.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 3:1 | Brighton and Hove Albion FC |
| Premier League | 18.4.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 1:2 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 22.3.2026 | 13:00 | Newcastle United FC | 1:2 | Sunderland AFC |
| Liga Mistrzów | 10.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:1 | FC Barcelona |
| FA Cup | 7.3.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 1:3 | Manchester City FC |
| Premier League | 4.3.2026 | 21:15 | Newcastle United FC | 2:1 | Manchester United FC |
| Premier League | 28.2.2026 | 16:00 | Newcastle United FC | 2:3 | Everton FC |
| Liga Mistrzów | 24.2.2026 | 21:00 | Newcastle United FC | 3:2 | Qarabağ FK |
| Statystyka | Newcastle United FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.97 | 1.42 | 3.39 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.9 | 0.35 | 1.25 |
| xG | 1.69 | 1.47 | 3.16 |
| Strzały | 14.68 | 12.65 | 27.33 |
| Strzały na bramkę | 5.68 | 4.81 | 10.49 |
| Rogi | 6.35 | 5.06 | 11.41 |
| Żółte kartki | 1.71 | 2.74 | 4.45 |
| Czerwone kartki | 0.03 | 0.03 | 0.06 |
| Fauli | 10.42 | 12.19 | 22.61 |
| Posiadanie piłki | 52.42% | 47.58% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (54.84%) |
15 (48.39%) |
16 (51.61%) |
18 (58.06%) |
18 (58.06%) |
20 (64.52%) |
7 (22.58%) |
1 (3.23%) |
9 (29.03%) |
20 (64.52%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (29.03%) |
5 (16.13%) |
15 (48.39%) |
11 (35.48%) |
11 (35.48%) |
9 (29.03%) |
17 (54.84%) |
1 (3.23%) |
22 (70.97%) |
11 (35.48%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 2x (6.45%) |
7x (22.58%) |
14x (45.16%) |
6x (19.35%) |
2x (6.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (22.58%) |
9x (29.03%) |
10x (32.26%) |
5x (16.13%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (3.23%) |
7x (22.58%) |
11x (35.48%) |
6x (19.35%) |
4x (12.9%) |
2x (6.45%) |
| Newcastle United FC zdobywa gola | 29x (93.55%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 24x (77.42%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (70.97%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (25.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (25.81%) |
| 2 | 6 (19.35%) |
| 3 | 3 (9.68%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (19.35%) |
| 2 | 3 (9.68%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (35.48%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (6.45%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (6.45%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (16.13%) |
| Remis - remis | 3 (9.68%) |
| Remis - porażka | 3 (9.68%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.23%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 4 (12.9%) |
| Ilość meczów | 25 (80.65%) |
| z tego zwycięstw | 16 (64%) |
| z tego remisów | 5 (20%) |
| z tego porażek | 4 (16%) |
| Ilość meczów | 6 (19.35%) |
| z tego zwycięstw | 1 (16.67%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (83.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 5 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 4 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Newcastle United FC | 2x (6.45%) |
29x (93.55%) |
9x (29.03%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (25.81%) |
23x (74.19%) |
4x (12.9%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
31x (100%) |
31x (100%) |
19x (61.29%) |
1x (3.23%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (16.13%) |
| 2 | 1 (3.23%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (9.68%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |