|
VfB Stuttgart |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 16 (66.67%) | 4 (16.67%) | 4 (16.67%) |
| Bundesliga | 4.9.2026 | 20:30 | VfB Stuttgart | 4:1 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 9.5.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 3:1 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 26.4.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 1:1 | SV Werder Bremen |
| DFB-Pokal | 23.4.2026 | 20:45 | VfB Stuttgart | 2:1p | SC Freiburg |
| Bundesliga | 12.4.2026 | 17:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 4.4.2026 | 18:30 | VfB Stuttgart | 0:2 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 19:30 | VfB Stuttgart | 1:0 | RB Leipzig |
| Liga Europejska | 12.3.2026 | 18:45 | VfB Stuttgart | 1:2 | FC Porto |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 15:30 | VfB Stuttgart | 4:0 | VfL Wolfsburg |
| Liga Europejska | 26.2.2026 | 18:45 | VfB Stuttgart | 0:1 | Celtic FC |
| Statystyka | VfB Stuttgart | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.92 | 1.04 | 2.96 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.83 | 0.5 | 1.33 |
| xG | 1.99 | 1.19 | 3.18 |
| Strzały | 18.08 | 10.79 | 28.87 |
| Strzały na bramkę | 6.71 | 3.67 | 10.38 |
| Rogi | 6.38 | 3.88 | 10.26 |
| Żółte kartki | 1.83 | 2.08 | 3.91 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0 | 0.04 |
| Fauli | 10.92 | 12.29 | 23.21 |
| Posiadanie piłki | 59.5% | 40.5% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (66.67%) |
9 (37.5%) |
22 (91.67%) |
21 (87.5%) |
20 (83.33%) |
16 (66.67%) |
6 (25%) |
1 (4.17%) |
7 (29.17%) |
21 (87.5%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (16.67%) |
5 (20.83%) |
2 (8.33%) |
2 (8.33%) |
1 (4.17%) |
6 (25%) |
10 (41.67%) |
0 (0%) |
15 (62.5%) |
3 (12.5%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 4x (16.67%) |
7x (29.17%) |
4x (16.67%) |
5x (20.83%) |
4x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (33.33%) |
10x (41.67%) |
5x (20.83%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.17%) |
4x (16.67%) |
6x (25%) |
3x (12.5%) |
4x (16.67%) |
6x (25%) |
0x (0%) |
| VfB Stuttgart zdobywa gola | 20x (83.33%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 16x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (54.17%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 3x (12.5%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (33.33%) |
| 2 | 4 (16.67%) |
| 3 | 2 (8.33%) |
| 4+ | 2 (8.33%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (37.5%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (29.17%) |
| Remis - remis | 2 (8.33%) |
| Remis - porażka | 1 (4.17%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 2 (8.33%) |
| Porażka - porażka | 3 (12.5%) |
| Ilość meczów | 13 (54.17%) |
| z tego zwycięstw | 12 (92.31%) |
| z tego remisów | 1 (7.69%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 10 (41.67%) |
| z tego zwycięstw | 4 (40%) |
| z tego remisów | 2 (20%) |
| z tego porażek | 4 (40%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 3 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| VfB Stuttgart | 0x (0%) |
24x (100%) |
10x (41.67%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (37.5%) |
15x (62.5%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
23x (95.83%) |
14x (58.33%) |
3x (12.5%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (41.67%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (4.17%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |