SC Freiburg - znak

SC Freiburg

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
26 19 (73.08%) 5 (19.23%) 2 (7.69%)

Ostatnie mecze

Bundesliga 30.8.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 SV Werder Bremen
Liga Konferencyjna 27.8.2026 18:45 SC Freiburg 4:1 Motherwell FC
Liga Europejska 20.5.2026 21:00 SC Freiburg 0:3 Aston Villa FC
Bundesliga 16.5.2026 15:30 SC Freiburg 4:1 RB Leipzig
Liga Europejska 7.5.2026 21:00 SC Freiburg 3:1 SC Braga
Bundesliga 3.5.2026 19:30 SC Freiburg 1:1 VfL Wolfsburg
Bundesliga 19.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:1 1. FC Heidenheim
Liga Europejska 9.4.2026 21:00 SC Freiburg 3:0 RC Celta de Vigo
Bundesliga 4.4.2026 15:30 SC Freiburg 2:3 FC Bayern München
Liga Europejska 19.3.2026 18:45 SC Freiburg 5:1 KRC Genk

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Freiburg Przeciwnicy Razem
Bramki 2.27 0.92 3.19
Bramki w pierwszej połowie 1.04 0.42 1.46
xG 1.74 1.21 2.95
Strzały 15.77 10.81 26.58
Strzały na bramkę 5.65 3.54 9.19
Rogi 4.69 3.88 8.57
Żółte kartki 1.19 1.69 2.88
Czerwone kartki 0.08 0.27 0.35
Fauli 9.27 11.23 20.5
Posiadanie piłki 52.62% 47.38% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 19
(73.08%)
14
(53.85%)
19
(73.08%)
17
(65.38%)
20
(76.92%)
14
(53.85%)
7
(26.92%)
2
(7.69%)
8
(30.77%)
15
(57.69%)
Przeciwnik przeważa 2
(7.69%)
3
(11.54%)
7
(26.92%)
7
(26.92%)
6
(23.08%)
9
(34.62%)
15
(57.69%)
7
(26.92%)
17
(65.38%)
11
(42.31%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Freiburg 1x
(3.85%)
6x
(23.08%)
10x
(38.46%)
4x
(15.38%)
4x
(15.38%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(26.92%)
16x
(61.54%)
1x
(3.85%)
2x
(7.69%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
4x
(15.38%)
5x
(19.23%)
7x
(26.92%)
4x
(15.38%)
4x
(15.38%)
2x
(7.69%)
SC Freiburg zdobywa gola 25x (96.15%)
Przeciwnik zdobywa gola 19x (73.08%)
Obie drużyny zdobędą gola 18x (69.23%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (11.54%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (34.62%)
2 4 (15.38%)
3 4 (15.38%)
4+ 2 (7.69%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (7.69%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 14 (53.85%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (15.38%)
Remis - remis 3 (11.54%)
Remis - porażka 2 (7.69%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.85%)
Porażka - remis 2 (7.69%)
Porażka - porażka 0 (0%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 20 (76.92%)
z tego zwycięstw 16 (80%)
z tego remisów 3 (15%)
z tego porażek 1 (5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (23.08%)
z tego zwycięstw 3 (50%)
z tego remisów 2 (33.33%)
z tego porażek 1 (16.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 2
2:1 6
3:0 1
3:1 2
4:0 1
4:1 3
5:1 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Freiburg 2x
(7.69%)
24x
(92.31%)
8x
(30.77%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(30.77%)
18x
(69.23%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
26x
(100%)
25x
(96.15%)
9x
(34.62%)
1x
(3.85%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (23.08%)
2 3 (11.54%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)