|
Atalanta BC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 30 | 16 (53.33%) | 8 (26.67%) | 6 (20%) |
| Serie A | 31.8.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 1:0 | Bologna FC |
| Serie A | 23.8.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 2:1 | US Sassuolo Calcio |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:30 | Atalanta BC | 0:0 | Hapoel Tel-Aviv FC |
| Serie A | 17.5.2026 | 18:00 | Atalanta BC | 0:1 | Bologna FC |
| Serie A | 2.5.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:0 | Genoa CFC |
| Coppa Italia | 22.4.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:2pk | SS Lazio |
| Serie A | 11.4.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:1 | Juventus FC |
| Serie A | 22.3.2026 | 15:00 | Atalanta BC | 1:0 | Hellas Verona FC |
| Liga Mistrzów | 10.3.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:6 | FC Bayern München |
| Serie A | 7.3.2026 | 18:00 | Atalanta BC | 2:2 | Udinese Calcio |
| Statystyka | Atalanta BC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.53 | 0.93 | 2.46 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.6 | 0.33 | 0.93 |
| xG | 1.76 | 1.18 | 2.94 |
| Strzały | 16.27 | 10.67 | 26.94 |
| Strzały na bramkę | 4.97 | 3.33 | 8.3 |
| Rogi | 5.7 | 3.53 | 9.23 |
| Żółte kartki | 1.1 | 1.43 | 2.53 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.1 | 0.1 |
| Fauli | 11.17 | 11.23 | 22.4 |
| Posiadanie piłki | 54.13% | 45.87% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (53.33%) |
13 (43.33%) |
24 (80%) |
22 (73.33%) |
20 (66.67%) |
20 (66.67%) |
8 (26.67%) |
0 (0%) |
14 (46.67%) |
19 (63.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (20%) |
6 (20%) |
6 (20%) |
5 (16.67%) |
8 (26.67%) |
9 (30%) |
15 (50%) |
2 (6.67%) |
14 (46.67%) |
11 (36.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 8x (26.67%) |
7x (23.33%) |
10x (33.33%) |
1x (3.33%) |
4x (13.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (40%) |
14x (46.67%) |
1x (3.33%) |
2x (6.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (3.33%) |
| Łącznie w meczu | 4x (13.33%) |
6x (20%) |
5x (16.67%) |
8x (26.67%) |
3x (10%) |
3x (10%) |
1x (3.33%) |
| Atalanta BC zdobywa gola | 22x (73.33%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (60%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (46.67%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (6.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (30%) |
| 2 | 2 (6.67%) |
| 3 | 3 (10%) |
| 4+ | 2 (6.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (13.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (3.33%) |
| 4+ | 1 (3.33%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (40%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.33%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (3.33%) |
| Remis - remis | 7 (23.33%) |
| Remis - porażka | 3 (10%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (10%) |
| Porażka - remis | 1 (3.33%) |
| Porażka - porażka | 2 (6.67%) |
| Ilość meczów | 15 (50%) |
| z tego zwycięstw | 13 (86.67%) |
| z tego remisów | 1 (6.67%) |
| z tego porażek | 1 (6.67%) |
| Ilość meczów | 11 (36.67%) |
| z tego zwycięstw | 3 (27.27%) |
| z tego remisów | 3 (27.27%) |
| z tego porażek | 5 (45.45%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 1:6 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 3x (10%) |
27x (90%) |
10x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 13x (43.33%) |
17x (56.67%) |
2x (6.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
30x (100%) |
30x (100%) |
9x (30%) |
2x (6.67%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (30%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |