|
Atalanta BC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 56 | 25 (44.64%) | 16 (28.57%) | 15 (26.79%) |
| Serie A | 31.8.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 1:0 | Bologna FC |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 20:00 | Hapoel Tel-Aviv FC | 0:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 23.8.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 2:1 | US Sassuolo Calcio |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 20:30 | Atalanta BC | 0:0 | Hapoel Tel-Aviv FC |
| Serie A | 22.5.2026 | 20:45 | ACF Fiorentina | 1:1 | Atalanta BC |
| Serie A | 17.5.2026 | 18:00 | Atalanta BC | 0:1 | Bologna FC |
| Serie A | 10.5.2026 | 20:45 | AC Milan | 2:3 | Atalanta BC |
| Serie A | 2.5.2026 | 20:45 | Atalanta BC | 0:0 | Genoa CFC |
| Serie A | 27.4.2026 | 18:30 | Cagliari Calcio | 3:2 | Atalanta BC |
| Coppa Italia | 22.4.2026 | 21:00 | Atalanta BC | 1:2pk | SS Lazio |
| Statystyka | Atalanta BC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.41 | 1.09 | 2.5 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.54 | 0.48 | 1.02 |
| xG | 1.59 | 1.36 | 2.95 |
| Strzały | 14.41 | 12.02 | 26.43 |
| Strzały na bramkę | 4.59 | 4.23 | 8.82 |
| Rogi | 5.07 | 4.07 | 9.14 |
| Żółte kartki | 1.39 | 1.34 | 2.73 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.09 | 0.13 |
| Fauli | 11.46 | 10.41 | 21.87 |
| Posiadanie piłki | 53.43% | 46.57% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 25 (44.64%) |
19 (33.93%) |
37 (66.07%) |
33 (58.93%) |
30 (53.57%) |
29 (51.79%) |
22 (39.29%) |
2 (3.57%) |
32 (57.14%) |
34 (60.71%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (26.79%) |
15 (26.79%) |
19 (33.93%) |
18 (32.14%) |
19 (33.93%) |
22 (39.29%) |
20 (35.71%) |
4 (7.14%) |
21 (37.5%) |
20 (35.71%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 13x (23.21%) |
20x (35.71%) |
14x (25%) |
5x (8.93%) |
4x (7.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 21x (37.5%) |
22x (39.29%) |
5x (8.93%) |
5x (8.93%) |
2x (3.57%) |
0x (0%) |
1x (1.79%) |
| Łącznie w meczu | 5x (8.93%) |
11x (19.64%) |
14x (25%) |
12x (21.43%) |
7x (12.5%) |
6x (10.71%) |
1x (1.79%) |
| Atalanta BC zdobywa gola | 43x (76.79%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 35x (62.5%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 27x (48.21%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (8.93%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (23.21%) |
| 2 | 4 (7.14%) |
| 3 | 6 (10.71%) |
| 4+ | 2 (3.57%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (14.29%) |
| 2 | 3 (5.36%) |
| 3 | 2 (3.57%) |
| 4+ | 2 (3.57%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 17 (30.36%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (1.79%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (1.79%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (8.93%) |
| Remis - remis | 12 (21.43%) |
| Remis - porażka | 5 (8.93%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (5.36%) |
| Porażka - remis | 3 (5.36%) |
| Porażka - porażka | 9 (16.07%) |
| Ilość meczów | 27 (48.21%) |
| z tego zwycięstw | 22 (81.48%) |
| z tego remisów | 4 (14.81%) |
| z tego porażek | 1 (3.7%) |
| Ilość meczów | 24 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 3 (12.5%) |
| z tego remisów | 7 (29.17%) |
| z tego porażek | 14 (58.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 4 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| 4:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 9 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 1:6 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atalanta BC | 9x (16.07%) |
47x (83.93%) |
14x (25%) |
1x (1.79%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 17x (30.36%) |
39x (69.64%) |
8x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
56x (100%) |
55x (98.21%) |
21x (37.5%) |
4x (7.14%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 14 (25%) |
| 2 | 1 (1.79%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (10.71%) |
| 2 | 1 (1.79%) |
| 3 | 0 (0%) |