Gil Vicente FC - znak

Gil Vicente FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 10 (58.82%) 3 (17.65%) 4 (23.53%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 24.8.2026 21:15 Gil Vicente FC 2:0 Casa Pia AC
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Gil Vicente FC 1:0 Rio Ave FC
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:3 FC Arouca
Primeira Liga 27.4.2026 21:15 Gil Vicente FC 2:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 18.4.2026 21:30 Gil Vicente FC 0:1 Vitória SC
Primeira Liga 3.4.2026 16:30 Gil Vicente FC 3:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 14.3.2026 19:00 Gil Vicente FC 2:2 Alverca
Primeira Liga 2.3.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:2 SL Benfica
Primeira Liga 14.2.2026 21:30 Gil Vicente FC 2:1 SC Braga
Primeira Liga 1.2.2026 16:30 Gil Vicente FC 5:0 FC Famalicão

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Gil Vicente FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.71 0.88 2.59
Bramki w pierwszej połowie 0.76 0.41 1.17
xG 1.63 1.14 2.77
Strzały 14.35 10.35 24.7
Strzały na bramkę 5.12 3.12 8.24
Rogi 5.59 3.24 8.83
Żółte kartki 2.18 2.12 4.3
Czerwone kartki 0.06 0.24 0.3
Fauli 13.18 14.24 27.42
Posiadanie piłki 51.71% 48.29% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(58.82%)
7
(41.18%)
14
(82.35%)
13
(76.47%)
11
(64.71%)
13
(76.47%)
6
(35.29%)
1
(5.88%)
7
(41.18%)
11
(64.71%)
Przeciwnik przeważa 4
(23.53%)
4
(23.53%)
3
(17.65%)
3
(17.65%)
2
(11.76%)
4
(23.53%)
6
(35.29%)
4
(23.53%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Gil Vicente FC 2x
(11.76%)
5x
(29.41%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(41.18%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
4x
(23.53%)
4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Gil Vicente FC zdobywa gola 15x (88.24%)
Przeciwnik zdobywa gola 10x (58.82%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (11.76%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 3 (17.65%)
3 1 (5.88%)
4+ 1 (5.88%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (35.29%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.88%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (17.65%)
Remis - remis 1 (5.88%)
Remis - porażka 2 (11.76%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.88%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 2 (11.76%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 11 (64.71%)
z tego zwycięstw 9 (81.82%)
z tego remisów 2 (18.18%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 6 (35.29%)
z tego zwycięstw 1 (16.67%)
z tego remisów 1 (16.67%)
z tego porażek 4 (66.67%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 3
2:1 3
3:0 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 1
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
1:2 1
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Gil Vicente FC 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
5x
(29.41%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)