Gil Vicente FC - znak

Gil Vicente FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
33 13 (39.39%) 11 (33.33%) 9 (27.27%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 21:30 FC Famalicão 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 24.8.2026 21:15 Gil Vicente FC 2:0 Casa Pia AC
Primeira Liga 9.8.2026 21:30 Gil Vicente FC 1:0 Rio Ave FC
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 Sporting CP 3:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Gil Vicente FC 1:3 FC Arouca
Primeira Liga 3.5.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 27.4.2026 21:15 Gil Vicente FC 2:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 18.4.2026 21:30 Gil Vicente FC 0:1 Vitória SC
Primeira Liga 13.4.2026 21:15 CD Tondela 2:2 Gil Vicente FC
Primeira Liga 3.4.2026 16:30 Gil Vicente FC 3:0 AVS Futebol SAD

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Gil Vicente FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.39 1.09 2.48
Bramki w pierwszej połowie 0.73 0.48 1.21
xG 1.5 1.15 2.65
Strzały 13.3 10.09 23.39
Strzały na bramkę 4.45 3.55 8
Rogi 5.45 3.7 9.15
Żółte kartki 2.24 2.15 4.39
Czerwone kartki 0.12 0.15 0.27
Fauli 13.42 13.85 27.27
Posiadanie piłki 50.73% 49.27% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 13
(39.39%)
13
(39.39%)
21
(63.64%)
23
(69.7%)
17
(51.52%)
22
(66.67%)
15
(45.45%)
4
(12.12%)
15
(45.45%)
19
(57.58%)
Przeciwnik przeważa 9
(27.27%)
8
(24.24%)
12
(36.36%)
8
(24.24%)
9
(27.27%)
9
(27.27%)
10
(30.3%)
5
(15.15%)
15
(45.45%)
13
(39.39%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Gil Vicente FC 8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
12x
(36.36%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(36.36%)
10x
(30.3%)
7x
(21.21%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 3x
(9.09%)
6x
(18.18%)
6x
(18.18%)
9x
(27.27%)
8x
(24.24%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Gil Vicente FC zdobywa gola 25x (75.76%)
Przeciwnik zdobywa gola 21x (63.64%)
Obie drużyny zdobędą gola 16x (48.48%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (15.15%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (21.21%)
2 3 (9.09%)
3 1 (3.03%)
4+ 2 (6.06%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (15.15%)
2 2 (6.06%)
3 2 (6.06%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 9 (27.27%)
Zwycięstwo - remis 4 (12.12%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (9.09%)
Remis - remis 5 (15.15%)
Remis - porażka 4 (12.12%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.03%)
Porażka - remis 2 (6.06%)
Porażka - porażka 5 (15.15%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 19 (57.58%)
z tego zwycięstw 12 (63.16%)
z tego remisów 5 (26.32%)
z tego porażek 2 (10.53%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (33.33%)
z tego zwycięstw 1 (9.09%)
z tego remisów 3 (27.27%)
z tego porażek 7 (63.64%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 3
2:1 4
3:0 1
4:0 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 3
1:1 3
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:3 2
1:2 2
1:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Gil Vicente FC 5x
(15.15%)
28x
(84.85%)
3x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(33.33%)
22x
(66.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
33x
(100%)
29x
(87.88%)
9x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 6 (18.18%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)