Torino FC - znak

Torino FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 8 (42.11%) 3 (15.79%) 8 (42.11%)

Ostatnie mecze

Serie A 23.8.2026 20:45 Torino FC 1:2 AC Milan
Serie A 24.5.2026 21:45 Torino FC 2:2 Juventus FC
Serie A 8.5.2026 20:45 Torino FC 2:1 US Sassuolo Calcio
Serie A 26.4.2026 18:00 Torino FC 2:2 FC Internazionale Milano
Serie A 11.4.2026 15:00 Torino FC 2:1 Hellas Verona FC
Serie A 13.3.2026 20:45 Torino FC 4:1 Parma FC
Serie A 1.3.2026 18:00 Torino FC 2:0 SS Lazio
Serie A 15.2.2026 18:00 Torino FC 1:2 Bologna FC
Serie A 1.2.2026 12:30 Torino FC 1:0 U.S. Lecce
Serie A 18.1.2026 18:00 Torino FC 0:2 AS Roma

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Torino FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.47 1.63 3.1
Bramki w pierwszej połowie 0.63 0.74 1.37
xG 1.37 1.48 2.85
Strzały 12.58 13.42 26
Strzały na bramkę 4.11 4.37 8.48
Rogi 4.05 4.68 8.73
Żółte kartki 1.68 1.53 3.21
Czerwone kartki 0 0 0
Fauli 12.79 9.53 22.32
Posiadanie piłki 45.11% 54.89% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(42.11%)
5
(26.32%)
10
(52.63%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
0
(0%)
16
(84.21%)
4
(21.05%)
Przeciwnik przeważa 8
(42.11%)
5
(26.32%)
9
(47.37%)
8
(42.11%)
9
(47.37%)
9
(47.37%)
8
(42.11%)
0
(0%)
2
(10.53%)
14
(73.68%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Torino FC 2x
(10.53%)
8x
(42.11%)
8x
(42.11%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(21.05%)
4x
(21.05%)
8x
(42.11%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
8x
(42.11%)
3x
(15.79%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
Torino FC zdobywa gola 17x (89.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (78.95%)
Obie drużyny zdobędą gola 13x (68.42%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (21.05%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (31.58%)
2 1 (5.26%)
3 1 (5.26%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (26.32%)
2 1 (5.26%)
3 1 (5.26%)
4+ 1 (5.26%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (21.05%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 3 (15.79%)
Remis - remis 1 (5.26%)
Remis - porażka 5 (26.32%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 2 (10.53%)
Porażka - porażka 2 (10.53%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (42.11%)
z tego zwycięstw 6 (75%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 11 (57.89%)
z tego zwycięstw 2 (18.18%)
z tego remisów 3 (27.27%)
z tego porażek 6 (54.55%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 3
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
0:3 1
1:2 4
1:5 1
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Torino FC 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(10.53%)
17x
(89.47%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
19x
(100%)
5x
(26.32%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)