|
Torino FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 41 | 14 (34.15%) | 8 (19.51%) | 19 (46.34%) |
| Serie A | 5.9.2026 | 15:00 | ACF Fiorentina | 1:2 | Torino FC |
| Serie A | 29.8.2026 | 18:30 | US Sassuolo Calcio | 2:1 | Torino FC |
| Serie A | 23.8.2026 | 20:45 | Torino FC | 1:2 | AC Milan |
| Serie A | 24.5.2026 | 21:45 | Torino FC | 2:2 | Juventus FC |
| Serie A | 17.5.2026 | 20:45 | Cagliari Calcio | 2:1 | Torino FC |
| Serie A | 8.5.2026 | 20:45 | Torino FC | 2:1 | US Sassuolo Calcio |
| Serie A | 2.5.2026 | 15:00 | Udinese Calcio | 2:0 | Torino FC |
| Serie A | 26.4.2026 | 18:00 | Torino FC | 2:2 | FC Internazionale Milano |
| Serie A | 19.4.2026 | 12:30 | US Cremonese | 0:0 | Torino FC |
| Serie A | 11.4.2026 | 15:00 | Torino FC | 2:1 | Hellas Verona FC |
| Statystyka | Torino FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.27 | 1.63 | 2.9 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.46 | 0.76 | 1.22 |
| xG | 1.28 | 1.52 | 2.8 |
| Strzały | 11.61 | 13.71 | 25.32 |
| Strzały na bramkę | 3.93 | 4.49 | 8.42 |
| Rogi | 3.68 | 4.54 | 8.22 |
| Żółte kartki | 1.78 | 1.49 | 3.27 |
| Czerwone kartki | 0.02 | 0 | 0.02 |
| Fauli | 13.51 | 10.27 | 23.78 |
| Posiadanie piłki | 44.44% | 55.56% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 14 (34.15%) |
8 (19.51%) |
18 (43.9%) |
18 (43.9%) |
14 (34.15%) |
15 (36.59%) |
19 (46.34%) |
1 (2.44%) |
33 (80.49%) |
11 (26.83%) |
| Przeciwnik przeważa | 19 (46.34%) |
15 (36.59%) |
23 (56.1%) |
21 (51.22%) |
21 (51.22%) |
20 (48.78%) |
13 (31.71%) |
0 (0%) |
6 (14.63%) |
28 (68.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Torino FC | 9x (21.95%) |
17x (41.46%) |
11x (26.83%) |
3x (7.32%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (26.83%) |
5x (12.2%) |
18x (43.9%) |
5x (12.2%) |
0x (0%) |
1x (2.44%) |
1x (2.44%) |
| Łącznie w meczu | 3x (7.32%) |
6x (14.63%) |
4x (9.76%) |
17x (41.46%) |
4x (9.76%) |
4x (9.76%) |
3x (7.32%) |
| Torino FC zdobywa gola | 32x (78.05%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 30x (73.17%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 24x (58.54%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (19.51%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (26.83%) |
| 2 | 1 (2.44%) |
| 3 | 2 (4.88%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (29.27%) |
| 2 | 3 (7.32%) |
| 3 | 2 (4.88%) |
| 4+ | 2 (4.88%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (14.63%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.44%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.44%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (17.07%) |
| Remis - remis | 4 (9.76%) |
| Remis - porażka | 7 (17.07%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.44%) |
| Porażka - remis | 3 (7.32%) |
| Porażka - porażka | 11 (26.83%) |
| Ilość meczów | 16 (39.02%) |
| z tego zwycięstw | 11 (68.75%) |
| z tego remisów | 2 (12.5%) |
| z tego porażek | 3 (18.75%) |
| Ilość meczów | 22 (53.66%) |
| z tego zwycięstw | 3 (13.64%) |
| z tego remisów | 3 (13.64%) |
| z tego porażek | 16 (72.73%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 2 |
| 0:6 | 1 |
| 1:2 | 10 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Torino FC | 9x (21.95%) |
32x (78.05%) |
1x (2.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (12.2%) |
36x (87.8%) |
5x (12.2%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
41x (100%) |
39x (95.12%) |
11x (26.83%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.44%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (14.63%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |