SC Telstar - znak

SC Telstar

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 6 (33.33%) 4 (22.22%) 8 (44.44%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 16:45 SC Telstar 0:4 AFC Ajax
Eredivisie 14.8.2026 20:00 SC Telstar 1:3 Sparta Rotterdam
Eredivisie 10.5.2026 16:45 SC Telstar 3:0 Heracles Almelo
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 4.4.2026 18:45 SC Telstar 0:2 FC Groningen
Eredivisie 22.3.2026 16:45 SC Telstar 3:1 PSV Eindhoven
Eredivisie 27.2.2026 20:00 SC Telstar 3:0 NAC Breda
Eredivisie 15.2.2026 14:30 SC Telstar 1:1 FC Twente
KNVB Beker 5.2.2026 20:00 SC Telstar 2:1 Go Ahead Eagles
Eredivisie 25.1.2026 12:15 SC Telstar 0:1 AZ Alkmaar

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Telstar Przeciwnicy Razem
Bramki 1.78 1.78 3.56
Bramki w pierwszej połowie 0.67 0.72 1.39
xG 1.44 1.71 3.15
Strzały 12.61 14.67 27.28
Strzały na bramkę 4.72 6 10.72
Rogi 5.22 5.67 10.89
Żółte kartki 0.83 1.5 2.33
Czerwone kartki 0.06 0.11 0.17
Fauli 10.5 11.17 21.67
Posiadanie piłki 45.67% 54.33% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 6
(33.33%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
7
(38.89%)
4
(22.22%)
8
(44.44%)
3
(16.67%)
1
(5.56%)
5
(27.78%)
2
(11.11%)
Przeciwnik przeważa 8
(44.44%)
6
(33.33%)
12
(66.67%)
11
(61.11%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
9
(50%)
2
(11.11%)
8
(44.44%)
15
(83.33%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Telstar 3x
(16.67%)
5x
(27.78%)
5x
(27.78%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.11%)
6x
(33.33%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
1x
(5.56%)
3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
6x
(33.33%)
3x
(16.67%)
1x
(5.56%)
SC Telstar zdobywa gola 15x (83.33%)
Przeciwnik zdobywa gola 16x (88.89%)
Obie drużyny zdobędą gola 13x (72.22%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 5x (27.78%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.56%)
2 2 (11.11%)
3 3 (16.67%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (22.22%)
2 3 (16.67%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.56%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (22.22%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.11%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.11%)
Remis - remis 2 (11.11%)
Remis - porażka 2 (11.11%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 6 (33.33%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 5 (55.56%)
z tego remisów 4 (44.44%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 1 (11.11%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 8 (88.89%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 1
3:0 2
3:1 1
4:1 1
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
1:1 2
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 1
0:4 1
1:2 1
1:3 2
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Telstar 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(11.11%)
16x
(88.89%)
6x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
9x
(50%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)