SC Telstar - znak

SC Telstar

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
36 11 (30.56%) 9 (25%) 16 (44.44%)

Ostatnie mecze

Eredivisie 30.8.2026 16:45 SC Telstar 0:4 AFC Ajax
Eredivisie 14.8.2026 20:00 SC Telstar 1:3 Sparta Rotterdam
Eredivisie 8.8.2026 16:30 NEC Nijmegen 1:2 SC Telstar
Eredivisie 17.5.2026 14:30 FC Volendam 1:2 SC Telstar
Eredivisie 10.5.2026 16:45 SC Telstar 3:0 Heracles Almelo
Eredivisie 2.5.2026 21:00 NEC Nijmegen 1:1 SC Telstar
Eredivisie 22.4.2026 20:00 SC Telstar 4:1 Sparta Rotterdam
Eredivisie 11.4.2026 16:30 FC Utrecht 4:1 SC Telstar
Eredivisie 4.4.2026 18:45 SC Telstar 0:2 FC Groningen
Eredivisie 22.3.2026 16:45 SC Telstar 3:1 PSV Eindhoven

Średnie statystyki na mecz

Statystyka SC Telstar Przeciwnicy Razem
Bramki 1.5 1.69 3.19
Bramki w pierwszej połowie 0.56 0.67 1.23
xG 1.38 1.86 3.24
Strzały 12.06 16.31 28.37
Strzały na bramkę 4.5 6.33 10.83
Rogi 4.44 6.25 10.69
Żółte kartki 1.14 1.72 2.86
Czerwone kartki 0.06 0.08 0.14
Fauli 11.25 10.56 21.81
Posiadanie piłki 45% 55% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 11
(30.56%)
10
(27.78%)
8
(22.22%)
9
(25%)
7
(19.44%)
12
(33.33%)
6
(16.67%)
1
(2.78%)
18
(50%)
6
(16.67%)
Przeciwnik przeważa 16
(44.44%)
13
(36.11%)
27
(75%)
25
(69.44%)
23
(63.89%)
23
(63.89%)
18
(50%)
2
(5.56%)
13
(36.11%)
28
(77.78%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
SC Telstar 7x
(19.44%)
14x
(38.89%)
8x
(22.22%)
4x
(11.11%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(11.11%)
14x
(38.89%)
10x
(27.78%)
5x
(13.89%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(2.78%)
3x
(8.33%)
7x
(19.44%)
10x
(27.78%)
8x
(22.22%)
6x
(16.67%)
1x
(2.78%)
SC Telstar zdobywa gola 29x (80.56%)
Przeciwnik zdobywa gola 32x (88.89%)
Obie drużyny zdobędą gola 26x (72.22%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 6x (16.67%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 4 (11.11%)
2 3 (8.33%)
3 4 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (22.22%)
2 4 (11.11%)
3 3 (8.33%)
4+ 1 (2.78%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (19.44%)
Zwycięstwo - remis 3 (8.33%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (11.11%)
Remis - remis 6 (16.67%)
Remis - porażka 3 (8.33%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 13 (36.11%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 17 (47.22%)
z tego zwycięstw 9 (52.94%)
z tego remisów 7 (41.18%)
z tego porażek 1 (5.88%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 18 (50%)
z tego zwycięstw 2 (11.11%)
z tego remisów 1 (5.56%)
z tego porażek 15 (83.33%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 3
3:0 2
3:1 2
4:1 2
4:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 5
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:1 2
0:2 2
0:3 1
0:4 1
1:2 4
1:3 2
1:4 2
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
SC Telstar 6x
(16.67%)
30x
(83.33%)
4x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 2x
(5.56%)
34x
(94.44%)
14x
(38.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
36x
(100%)
36x
(100%)
21x
(58.33%)
3x
(8.33%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 10 (27.78%)
2 1 (2.78%)
3 0 (0%)