|
Nottingham Forest FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 26 | 8 (30.77%) | 8 (30.77%) | 10 (38.46%) |
| Premier League | 22.8.2026 | 16:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | Leeds United FC |
| Premier League | 24.5.2026 | 17:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | AFC Bournemouth |
| Premier League | 10.5.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | Newcastle United FC |
| Liga Europejska | 30.4.2026 | 21:00 | Nottingham Forest FC | 1:0 | Aston Villa FC |
| Premier League | 19.4.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 4:1 | Burnley FC |
| Liga Europejska | 16.4.2026 | 21:00 | Nottingham Forest FC | 1:0 | FC Porto |
| Premier League | 12.4.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 1:1 | Aston Villa FC |
| Premier League | 15.3.2026 | 15:00 | Nottingham Forest FC | 0:0 | Fulham FC |
| Liga Europejska | 12.3.2026 | 21:00 | Nottingham Forest FC | 0:1 | FC Midtjylland |
| Liga Europejska | 26.2.2026 | 21:00 | Nottingham Forest FC | 1:2 | Fenerbahçe SK |
| Statystyka | Nottingham Forest FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.19 | 1 | 2.19 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.46 | 0.42 | 0.88 |
| xG | 1.75 | 1.23 | 2.98 |
| Strzały | 15.85 | 10.85 | 26.7 |
| Strzały na bramkę | 4.69 | 3.5 | 8.19 |
| Rogi | 5.92 | 3.73 | 9.65 |
| Żółte kartki | 1.46 | 1.46 | 2.92 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.08 | 0.12 |
| Fauli | 10.81 | 10.81 | 21.62 |
| Posiadanie piłki | 51% | 49% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 8 (30.77%) |
6 (23.08%) |
18 (69.23%) |
19 (73.08%) |
15 (57.69%) |
19 (73.08%) |
10 (38.46%) |
1 (3.85%) |
13 (50%) |
13 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 10 (38.46%) |
7 (26.92%) |
8 (30.77%) |
7 (26.92%) |
9 (34.62%) |
4 (15.38%) |
10 (38.46%) |
2 (7.69%) |
13 (50%) |
12 (46.15%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest FC | 10x (38.46%) |
8x (30.77%) |
3x (11.54%) |
3x (11.54%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (34.62%) |
10x (38.46%) |
5x (19.23%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (11.54%) |
6x (23.08%) |
7x (26.92%) |
5x (19.23%) |
3x (11.54%) |
2x (7.69%) |
0x (0%) |
| Nottingham Forest FC zdobywa gola | 16x (61.54%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (65.38%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (38.46%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (7.69%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (7.69%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 3 (11.54%) |
| 4+ | 1 (3.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (26.92%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 1 (3.85%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (19.23%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (7.69%) |
| Remis - remis | 6 (23.08%) |
| Remis - porażka | 5 (19.23%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (3.85%) |
| Porażka - remis | 1 (3.85%) |
| Porażka - porażka | 5 (19.23%) |
| Ilość meczów | 8 (30.77%) |
| z tego zwycięstw | 6 (75%) |
| z tego remisów | 2 (25%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 15 (57.69%) |
| z tego zwycięstw | 2 (13.33%) |
| z tego remisów | 3 (20%) |
| z tego porażek | 10 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 4 |
| 0:2 | 2 |
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nottingham Forest FC | 2x (7.69%) |
24x (92.31%) |
8x (30.77%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (26.92%) |
19x (73.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
26x (100%) |
24x (92.31%) |
13x (50%) |
1x (3.85%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (34.62%) |
| 2 | 2 (7.69%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |