Nottingham Forest FC - znak

Nottingham Forest FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
55 18 (32.73%) 15 (27.27%) 22 (40%)

Ostatnie mecze

Premier League 29.8.2026 13:30 Liverpool FC 2:2 Nottingham Forest FC
Premier League 22.8.2026 16:00 Nottingham Forest FC 0:1 Leeds United FC
Premier League 24.5.2026 17:00 Nottingham Forest FC 1:1 AFC Bournemouth
Premier League 17.5.2026 13:30 Manchester United FC 3:2 Nottingham Forest FC
Premier League 10.5.2026 15:00 Nottingham Forest FC 1:1 Newcastle United FC
Liga Europejska 7.5.2026 21:00 Aston Villa FC 4:0 Nottingham Forest FC
Premier League 4.5.2026 16:00 Chelsea FC 1:3 Nottingham Forest FC
Liga Europejska 30.4.2026 21:00 Nottingham Forest FC 1:0 Aston Villa FC
Premier League 24.4.2026 21:00 Sunderland AFC 0:5 Nottingham Forest FC
Premier League 19.4.2026 15:00 Nottingham Forest FC 4:1 Burnley FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Nottingham Forest FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.36 1.29 2.65
Bramki w pierwszej połowie 0.58 0.56 1.14
xG 1.56 1.4 2.96
Strzały 13.93 12.25 26.18
Strzały na bramkę 4.73 3.98 8.71
Rogi 5.31 4.55 9.86
Żółte kartki 1.65 1.82 3.47
Czerwone kartki 0.04 0.04 0.08
Fauli 11.38 11.71 23.09
Posiadanie piłki 48.27% 51.73% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 18
(32.73%)
16
(29.09%)
31
(56.36%)
31
(56.36%)
31
(56.36%)
29
(52.73%)
17
(30.91%)
2
(3.64%)
23
(41.82%)
23
(41.82%)
Przeciwnik przeważa 22
(40%)
19
(34.55%)
24
(43.64%)
24
(43.64%)
21
(38.18%)
20
(36.36%)
25
(45.45%)
2
(3.64%)
29
(52.73%)
31
(56.36%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Nottingham Forest FC 18x
(32.73%)
14x
(25.45%)
12x
(21.82%)
8x
(14.55%)
2x
(3.64%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 16x
(29.09%)
18x
(32.73%)
11x
(20%)
9x
(16.36%)
1x
(1.82%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 4x
(7.27%)
9x
(16.36%)
12x
(21.82%)
14x
(25.45%)
10x
(18.18%)
5x
(9.09%)
1x
(1.82%)
Nottingham Forest FC zdobywa gola 37x (67.27%)
Przeciwnik zdobywa gola 39x (70.91%)
Obie drużyny zdobędą gola 25x (45.45%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (14.55%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (10.91%)
2 4 (7.27%)
3 6 (10.91%)
4+ 2 (3.64%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 12 (21.82%)
2 6 (10.91%)
3 3 (5.45%)
4+ 1 (1.82%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 12 (21.82%)
Zwycięstwo - remis 3 (5.45%)
Zwycięstwo - porażka 1 (1.82%)
Remis - zwycięstwo 4 (7.27%)
Remis - remis 9 (16.36%)
Remis - porażka 7 (12.73%)
Porażka - zwycięstwo 2 (3.64%)
Porażka - remis 3 (5.45%)
Porażka - porażka 14 (25.45%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 20 (36.36%)
z tego zwycięstw 15 (75%)
z tego remisów 4 (20%)
z tego porażek 1 (5%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 31 (56.36%)
z tego zwycięstw 3 (9.68%)
z tego remisów 7 (22.58%)
z tego porażek 21 (67.74%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 2
2:1 3
3:0 5
3:1 2
4:0 1
4:1 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 4
1:1 6
2:2 4
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 6
0:2 4
0:3 3
0:4 1
1:2 3
1:3 2
2:3 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Nottingham Forest FC 10x
(18.18%)
45x
(81.82%)
13x
(23.64%)
2x
(3.64%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 12x
(21.82%)
43x
(78.18%)
6x
(10.91%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
55x
(100%)
51x
(92.73%)
28x
(50.91%)
4x
(7.27%)
1x
(1.82%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 12 (21.82%)
2 2 (3.64%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (12.73%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)