Alverca - znak

Alverca

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 7 (41.18%) 7 (41.18%) 3 (17.65%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 29.8.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 15.8.2026 16:30 Alverca 2:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 12.4.2026 16:30 Alverca 3:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 22.3.2026 19:00 Alverca 1:4 Sporting CP
Primeira Liga 7.3.2026 16:30 Alverca 0:0 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 21.2.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 31.1.2026 21:30 Alverca 1:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 17.1.2026 19:00 Alverca 2:1 Moreirense FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Alverca Przeciwnicy Razem
Bramki 1.18 1.24 2.42
Bramki w pierwszej połowie 0.29 0.35 0.64
xG 1.2 1.45 2.65
Strzały 10.35 13.06 23.41
Strzały na bramkę 3.29 4.06 7.35
Rogi 5 3.06 8.06
Żółte kartki 1.53 1.94 3.47
Czerwone kartki 0.12 0.06 0.18
Fauli 12.82 14.12 26.94
Posiadanie piłki 48.18% 51.82% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(41.18%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
10
(58.82%)
4
(23.53%)
2
(11.76%)
5
(29.41%)
5
(29.41%)
Przeciwnik przeważa 3
(17.65%)
5
(29.41%)
12
(70.59%)
12
(70.59%)
9
(52.94%)
5
(29.41%)
8
(47.06%)
1
(5.88%)
11
(64.71%)
10
(58.82%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Alverca 3x
(17.65%)
9x
(52.94%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(29.41%)
8x
(47.06%)
1x
(5.88%)
1x
(5.88%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
6x
(35.29%)
3x
(17.65%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Alverca zdobywa gola 14x (82.35%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (70.59%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (58.82%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 2 (11.76%)
4+ 1 (5.88%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (17.65%)
Zwycięstwo - remis 2 (11.76%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (17.65%)
Remis - remis 4 (23.53%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.88%)
Porażka - remis 1 (5.88%)
Porażka - porażka 3 (17.65%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (52.94%)
z tego zwycięstw 6 (66.67%)
z tego remisów 3 (33.33%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 7 (41.18%)
z tego zwycięstw 1 (14.29%)
z tego remisów 3 (42.86%)
z tego porażek 3 (42.86%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 2
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 5
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:3 1
0:4 1
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Alverca 4x
(23.53%)
13x
(76.47%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
15x
(88.24%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)