Alverca - znak

Alverca

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
35 10 (28.57%) 10 (28.57%) 15 (42.86%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 29.8.2026 16:30 Alverca 1:1 CD Santa Clara
Primeira Liga 22.8.2026 21:30 Sporting CP 3:1 Alverca
Primeira Liga 15.8.2026 16:30 Alverca 2:2 Estrela Amadora
Primeira Liga 9.8.2026 19:00 FC Porto 2:0 Alverca
Primeira Liga 16.5.2026 21:30 FC Famalicão 1:0 Alverca
Primeira Liga 10.5.2026 21:30 Alverca 1:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 2.5.2026 21:30 FC Porto 1:0 Alverca
Primeira Liga 24.4.2026 21:15 Alverca 2:1 FC Arouca
Primeira Liga 18.4.2026 16:30 CD Nacional 1:0 Alverca
Primeira Liga 12.4.2026 16:30 Alverca 3:1 Casa Pia AC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Alverca Przeciwnicy Razem
Bramki 1.03 1.6 2.63
Bramki w pierwszej połowie 0.31 0.63 0.94
xG 1.14 1.55 2.69
Strzały 9.83 13.57 23.4
Strzały na bramkę 3.49 4.57 8.06
Rogi 4.83 4.37 9.2
Żółte kartki 1.97 1.94 3.91
Czerwone kartki 0.11 0.06 0.17
Fauli 12.29 13.51 25.8
Posiadanie piłki 45.31% 54.69% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(28.57%)
7
(20%)
11
(31.43%)
10
(28.57%)
11
(31.43%)
18
(51.43%)
12
(34.29%)
4
(11.43%)
11
(31.43%)
6
(17.14%)
Przeciwnik przeważa 15
(42.86%)
12
(34.29%)
24
(68.57%)
24
(68.57%)
19
(54.29%)
15
(42.86%)
14
(40%)
2
(5.71%)
22
(62.86%)
25
(71.43%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Alverca 10x
(28.57%)
16x
(45.71%)
7x
(20%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(17.14%)
16x
(45.71%)
6x
(17.14%)
2x
(5.71%)
3x
(8.57%)
2x
(5.71%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(2.86%)
7x
(20%)
11x
(31.43%)
6x
(17.14%)
6x
(17.14%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
Alverca zdobywa gola 25x (71.43%)
Przeciwnik zdobywa gola 29x (82.86%)
Obie drużyny zdobędą gola 20x (57.14%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 2x (5.71%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (17.14%)
2 4 (11.43%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (17.14%)
2 3 (8.57%)
3 3 (8.57%)
4+ 3 (8.57%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (11.43%)
Zwycięstwo - remis 3 (8.57%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (14.29%)
Remis - remis 5 (14.29%)
Remis - porażka 6 (17.14%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.86%)
Porażka - remis 2 (5.71%)
Porażka - porażka 9 (25.71%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 12 (34.29%)
z tego zwycięstw 8 (66.67%)
z tego remisów 4 (33.33%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 22 (62.86%)
z tego zwycięstw 2 (9.09%)
z tego remisów 5 (22.73%)
z tego porażek 15 (68.18%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 2
2:1 3
3:1 2

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 7
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 2
0:3 1
0:4 1
0:5 1
1:2 2
1:3 1
1:4 2
1:5 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Alverca 11x
(31.43%)
24x
(68.57%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(8.57%)
32x
(91.43%)
3x
(8.57%)
1x
(2.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
35x
(100%)
31x
(88.57%)
8x
(22.86%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (11.43%)
2 2 (5.71%)
3 0 (0%)