FK Jablonec - znak

FK Jablonec

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
22 14 (63.64%) 5 (22.73%) 3 (13.64%)

Ostatnie mecze

Liga Konferencyjna 27.8.2026 18:00 FK Jablonec 1:0 Rangers FC
Chance liga 9.8.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 1. FC Slovacko
Liga Konferencyjna 6.8.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 FK Rīgas Futbola skola
Liga Konferencyjna 30.7.2026 18:00 FK Jablonec 2:0 NK Varaždin
Chance liga 26.7.2026 17:30 FK Jablonec 2:1 SK Sigma Ołomuniec
Chance liga 24.5.2026 14:00 FK Jablonec 2:1 FC Slovan Liberec
MOL Cup 20.5.2026 18:00 FK Jablonec 1:3 MFK Karwina
Chance liga 10.5.2026 18:30 FK Jablonec 1:1 FC Hradec Kralove
Chance liga 25.4.2026 16:00 FK Jablonec 1:2 FC Slovan Liberec
MOL Cup 21.4.2026 17:00 FK Jablonec 1:0 FK Mlada Bolesław

Średnie statystyki na mecz

Statystyka FK Jablonec Przeciwnicy Razem
Bramki 1.55 0.86 2.41
Bramki w pierwszej połowie 0.68 0.5 1.18
xG 1.6 1.2 2.8
Strzały 13.32 9.77 23.09
Strzały na bramkę 4.77 2.86 7.63
Rogi 5.14 3.91 9.05
Żółte kartki 1.5 2.45 3.95
Czerwone kartki 0.09 0.14 0.23
Fauli 13.45 13.59 27.04
Posiadanie piłki 52.77% 47.23% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 14
(63.64%)
10
(45.45%)
17
(77.27%)
15
(68.18%)
15
(68.18%)
10
(45.45%)
3
(13.64%)
1
(4.55%)
13
(59.09%)
12
(54.55%)
Przeciwnik przeważa 3
(13.64%)
6
(27.27%)
5
(22.73%)
4
(18.18%)
6
(27.27%)
5
(22.73%)
14
(63.64%)
2
(9.09%)
9
(40.91%)
10
(45.45%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
FK Jablonec 2x
(9.09%)
10x
(45.45%)
7x
(31.82%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 11x
(50%)
5x
(22.73%)
4x
(18.18%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(9.09%)
6x
(27.27%)
4x
(18.18%)
5x
(22.73%)
2x
(9.09%)
2x
(9.09%)
1x
(4.55%)
FK Jablonec zdobywa gola 20x (90.91%)
Przeciwnik zdobywa gola 11x (50%)
Obie drużyny zdobędą gola 11x (50%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (13.64%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (45.45%)
2 3 (13.64%)
3 1 (4.55%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (9.09%)
2 1 (4.55%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 10 (45.45%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (13.64%)
Remis - remis 3 (13.64%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 1 (4.55%)
Porażka - remis 2 (9.09%)
Porażka - porażka 3 (13.64%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 13 (59.09%)
z tego zwycięstw 13 (100%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 7 (31.82%)
z tego zwycięstw 1 (14.29%)
z tego remisów 3 (42.86%)
z tego porażek 3 (42.86%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 6
2:0 3
2:1 3
3:2 1
4:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
1:2 2
1:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
FK Jablonec 1x
(4.55%)
21x
(95.45%)
5x
(22.73%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(36.36%)
14x
(63.64%)
2x
(9.09%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
22x
(100%)
21x
(95.45%)
6x
(27.27%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (22.73%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (4.55%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)