|
FC Banik Ostrava |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 18 | 6 (33.33%) | 3 (16.67%) | 9 (50%) |
| Chance liga | 29.8.2026 | 20:00 | FC Banik Ostrava | 1:0 | SK Sigma Ołomuniec |
| Chance liga | 16.8.2026 | 15:00 | FC Banik Ostrava | 1:0 | SK Artis Brno |
| Chance liga | 1.8.2026 | 17:00 | FC Banik Ostrava | 0:4 | SK Slavia Praga |
| Chance liga | 16.5.2026 | 17:00 | FC Banik Ostrava | 2:0 | FC Zlin |
| Chance liga | 2.5.2026 | 15:00 | FC Banik Ostrava | 0:0 | FK Mlada Bolesław |
| Chance liga | 25.4.2026 | 16:00 | FC Banik Ostrava | 0:1 | FC Viktoria Pilzno |
| Chance liga | 18.4.2026 | 15:00 | FC Banik Ostrava | 0:2 | Bohemians Praga 1905 |
| Chance liga | 5.4.2026 | 15:30 | FC Banik Ostrava | 0:2 | SK Slavia Praga |
| Chance liga | 8.3.2026 | 13:00 | FC Banik Ostrava | 6:2 | FC Zlin |
| Chance liga | 22.2.2026 | 15:30 | FC Banik Ostrava | 0:0 | FK Mlada Bolesław |
| Statystyka | FC Banik Ostrava | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.94 | 1.33 | 2.27 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.56 | 0.89 | 1.45 |
| xG | 1.52 | 1.35 | 2.87 |
| Strzały | 12.89 | 11.28 | 24.17 |
| Strzały na bramkę | 4.33 | 4.28 | 8.61 |
| Rogi | 5.56 | 4.61 | 10.17 |
| Żółte kartki | 1.56 | 1.89 | 3.45 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.06 | 0.17 |
| Fauli | 13 | 11.78 | 24.78 |
| Posiadanie piłki | 50.17% | 49.83% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 6 (33.33%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
9 (50%) |
12 (66.67%) |
5 (27.78%) |
2 (11.11%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (50%) |
8 (44.44%) |
9 (50%) |
9 (50%) |
8 (44.44%) |
6 (33.33%) |
9 (50%) |
1 (5.56%) |
7 (38.89%) |
9 (50%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Banik Ostrava | 10x (55.56%) |
4x (22.22%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (5.56%) |
| Przeciwnicy | 6x (33.33%) |
5x (27.78%) |
4x (22.22%) |
1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (11.11%) |
5x (27.78%) |
6x (33.33%) |
1x (5.56%) |
2x (11.11%) |
1x (5.56%) |
1x (5.56%) |
| FC Banik Ostrava zdobywa gola | 8x (44.44%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 12x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 4x (22.22%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (16.67%) |
| 2 | 3 (16.67%) |
| 3 | 2 (11.11%) |
| 4+ | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (27.78%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (5.56%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (5.56%) |
| Remis - remis | 2 (11.11%) |
| Remis - porażka | 1 (5.56%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 8 (44.44%) |
| Ilość meczów | 7 (38.89%) |
| z tego zwycięstw | 6 (85.71%) |
| z tego remisów | 1 (14.29%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 9 (50%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 9 (100%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Banik Ostrava | 3x (16.67%) |
15x (83.33%) |
3x (16.67%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (16.67%) |
15x (83.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
18x (100%) |
18x (100%) |
6x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.11%) |
| 2 | 1 (5.56%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |