|
FC Banik Ostrava |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 38 | 9 (23.68%) | 9 (23.68%) | 20 (52.63%) |
| Chance liga | 29.8.2026 | 20:00 | FC Banik Ostrava | 1:0 | SK Sigma Ołomuniec |
| Chance liga | 16.8.2026 | 15:00 | FC Banik Ostrava | 1:0 | SK Artis Brno |
| Chance liga | 9.8.2026 | 17:00 | FC Hradec Kralove | 2:1 | FC Banik Ostrava |
| Chance liga | 1.8.2026 | 17:00 | FC Banik Ostrava | 0:4 | SK Slavia Praga |
| Chance liga | 25.7.2026 | 17:00 | FC Zlin | 0:1 | FC Banik Ostrava |
| Chance liga | 23.5.2026 | 14:00 | FK Dukla Praha | 0:3 | FC Banik Ostrava |
| Chance liga | 16.5.2026 | 17:00 | FC Banik Ostrava | 2:0 | FC Zlin |
| Chance liga | 12.5.2026 | 17:30 | 1. FC Slovacko | 2:1 | FC Banik Ostrava |
| Chance liga | 9.5.2026 | 14:00 | FK Teplice | 2:1 | FC Banik Ostrava |
| Chance liga | 2.5.2026 | 15:00 | FC Banik Ostrava | 0:0 | FK Mlada Bolesław |
| Statystyka | FC Banik Ostrava | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.95 | 1.45 | 2.4 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.42 | 0.71 | 1.13 |
| xG | 1.52 | 1.49 | 3.01 |
| Strzały | 12.79 | 12.32 | 25.11 |
| Strzały na bramkę | 4.05 | 4.74 | 8.79 |
| Rogi | 5.55 | 4.53 | 10.08 |
| Żółte kartki | 1.95 | 2.08 | 4.03 |
| Czerwone kartki | 0.13 | 0.05 | 0.18 |
| Fauli | 13 | 11.97 | 24.97 |
| Posiadanie piłki | 50.21% | 49.79% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (23.68%) |
9 (23.68%) |
18 (47.37%) |
18 (47.37%) |
13 (34.21%) |
22 (57.89%) |
13 (34.21%) |
5 (13.16%) |
18 (47.37%) |
19 (50%) |
| Przeciwnik przeważa | 20 (52.63%) |
15 (39.47%) |
20 (52.63%) |
18 (47.37%) |
20 (52.63%) |
13 (34.21%) |
16 (42.11%) |
2 (5.26%) |
18 (47.37%) |
18 (47.37%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Banik Ostrava | 17x (44.74%) |
13x (34.21%) |
4x (10.53%) |
3x (7.89%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (2.63%) |
| Przeciwnicy | 11x (28.95%) |
10x (26.32%) |
11x (28.95%) |
2x (5.26%) |
3x (7.89%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (10.53%) |
10x (26.32%) |
10x (26.32%) |
6x (15.79%) |
3x (7.89%) |
2x (5.26%) |
3x (7.89%) |
| FC Banik Ostrava zdobywa gola | 21x (55.26%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 27x (71.05%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (36.84%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (10.53%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (10.53%) |
| 2 | 3 (7.89%) |
| 3 | 1 (2.63%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (26.32%) |
| 2 | 5 (13.16%) |
| 3 | 4 (10.53%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (7.89%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (7.89%) |
| Remis - remis | 5 (13.16%) |
| Remis - porażka | 6 (15.79%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.63%) |
| Porażka - porażka | 14 (36.84%) |
| Ilość meczów | 12 (31.58%) |
| z tego zwycięstw | 9 (75%) |
| z tego remisów | 3 (25%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 22 (57.89%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 2 (9.09%) |
| z tego porażek | 20 (90.91%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 1 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 6 |
| 0:2 | 5 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 4 |
| 1:4 | 2 |
| 2:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Banik Ostrava | 5x (13.16%) |
33x (86.84%) |
4x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (15.79%) |
32x (84.21%) |
5x (13.16%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
38x (100%) |
37x (97.37%) |
17x (44.74%) |
2x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 1 (2.63%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.63%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |