|
FC Porto |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 28 | 22 (78.57%) | 5 (17.86%) | 1 (3.57%) |
| Primeira Liga | 4.9.2026 | 21:15 | FC Porto | 2:1 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 19:00 | FC Porto | 2:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 16:30 | FC Porto | 1:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Taça de Portugal | 22.4.2026 | 21:45 | FC Porto | 0:0 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | CD Tondela |
| Liga Europejska | 9.4.2026 | 21:00 | FC Porto | 1:1 | Nottingham Forest FC |
| Primeira Liga | 4.4.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:2 | FC Famalicão |
| Liga Europejska | 19.3.2026 | 21:00 | FC Porto | 2:0 | VfB Stuttgart |
| Statystyka | FC Porto | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.82 | 0.54 | 2.36 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1 | 0.21 | 1.21 |
| xG | 1.64 | 0.92 | 2.56 |
| Strzały | 14.64 | 8.39 | 23.03 |
| Strzały na bramkę | 5.21 | 2.5 | 7.71 |
| Rogi | 5.96 | 3.32 | 9.28 |
| Żółte kartki | 1.96 | 2.54 | 4.5 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.11 | 0.15 |
| Fauli | 13.61 | 12.25 | 25.86 |
| Posiadanie piłki | 54.14% | 45.86% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 22 (78.57%) |
17 (60.71%) |
21 (75%) |
19 (67.86%) |
21 (75%) |
22 (78.57%) |
7 (25%) |
1 (3.57%) |
20 (71.43%) |
20 (71.43%) |
| Przeciwnik przeważa | 1 (3.57%) |
0 (0%) |
7 (25%) |
7 (25%) |
5 (17.86%) |
4 (14.29%) |
15 (53.57%) |
3 (10.71%) |
8 (28.57%) |
6 (21.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 2x (7.14%) |
9x (32.14%) |
10x (35.71%) |
6x (21.43%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 16x (57.14%) |
10x (35.71%) |
1x (3.57%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (7.14%) |
6x (21.43%) |
7x (25%) |
7x (25%) |
5x (17.86%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
| FC Porto zdobywa gola | 26x (92.86%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 12x (42.86%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 12x (42.86%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 1x (3.57%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (35.71%) |
| 2 | 8 (28.57%) |
| 3 | 4 (14.29%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 1 (3.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 16 (57.14%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.57%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (21.43%) |
| Remis - remis | 4 (14.29%) |
| Remis - porażka | 1 (3.57%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 0 (0%) |
| Ilość meczów | 24 (85.71%) |
| z tego zwycięstw | 20 (83.33%) |
| z tego remisów | 3 (12.5%) |
| z tego porażek | 1 (4.17%) |
| Ilość meczów | 2 (7.14%) |
| z tego zwycięstw | 2 (100%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 0 (0%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 3 |
| 3:1 | 3 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 2x (7.14%) |
26x (92.86%) |
7x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 18x (64.29%) |
10x (35.71%) |
1x (3.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
28x (100%) |
26x (92.86%) |
5x (17.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (46.43%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.57%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |