|
FC Porto |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 52 | 38 (73.08%) | 8 (15.38%) | 6 (11.54%) |
| Primeira Liga | 4.9.2026 | 21:15 | FC Porto | 2:1 | Moreirense FC |
| Primeira Liga | 29.8.2026 | 19:00 | Academico de Viseu FC | 0:3 | FC Porto |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 21:30 | FC Porto | 2:0 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 15.8.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 19:00 | FC Porto | 2:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 16:30 | FC Porto | 1:0 | CD Santa Clara |
| Primeira Liga | 10.5.2026 | 19:00 | AVS Futebol SAD | 3:1 | FC Porto |
| Primeira Liga | 2.5.2026 | 21:30 | FC Porto | 1:0 | Alverca |
| Primeira Liga | 26.4.2026 | 19:00 | Estrela Amadora | 1:2 | FC Porto |
| Taça de Portugal | 22.4.2026 | 21:45 | FC Porto | 0:0 | Sporting CP |
| Statystyka | FC Porto | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.73 | 0.63 | 2.36 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.88 | 0.27 | 1.15 |
| xG | 1.61 | 1.04 | 2.65 |
| Strzały | 14.27 | 9.69 | 23.96 |
| Strzały na bramkę | 5.06 | 2.67 | 7.73 |
| Rogi | 5.75 | 3.25 | 9 |
| Żółte kartki | 2.06 | 2.5 | 4.56 |
| Czerwone kartki | 0.1 | 0.17 | 0.27 |
| Fauli | 13.4 | 12.65 | 26.05 |
| Posiadanie piłki | 54.06% | 45.94% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 38 (73.08%) |
27 (51.92%) |
39 (75%) |
32 (61.54%) |
37 (71.15%) |
39 (75%) |
15 (28.85%) |
5 (9.62%) |
32 (61.54%) |
35 (67.31%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (11.54%) |
5 (9.62%) |
13 (25%) |
14 (26.92%) |
11 (21.15%) |
9 (17.31%) |
26 (50%) |
7 (13.46%) |
18 (34.62%) |
14 (26.92%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 5x (9.62%) |
18x (34.62%) |
17x (32.69%) |
10x (19.23%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 27x (51.92%) |
19x (36.54%) |
4x (7.69%) |
2x (3.85%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (3.85%) |
13x (25%) |
12x (23.08%) |
15x (28.85%) |
9x (17.31%) |
1x (1.92%) |
0x (0%) |
| FC Porto zdobywa gola | 47x (90.38%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 25x (48.08%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (42.31%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (3.85%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 19 (36.54%) |
| 2 | 11 (21.15%) |
| 3 | 7 (13.46%) |
| 4+ | 1 (1.92%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (5.77%) |
| 2 | 3 (5.77%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 25 (48.08%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (3.85%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 13 (25%) |
| Remis - remis | 5 (9.62%) |
| Remis - porażka | 2 (3.85%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (1.92%) |
| Porażka - porażka | 4 (7.69%) |
| Ilość meczów | 39 (75%) |
| z tego zwycięstw | 34 (87.18%) |
| z tego remisów | 4 (10.26%) |
| z tego porażek | 1 (2.56%) |
| Ilość meczów | 11 (21.15%) |
| z tego zwycięstw | 4 (36.36%) |
| z tego remisów | 2 (18.18%) |
| z tego porażek | 5 (45.45%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 11 |
| 2:0 | 7 |
| 2:1 | 8 |
| 3:0 | 6 |
| 3:1 | 4 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| FC Porto | 4x (7.69%) |
48x (92.31%) |
11x (21.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 27x (51.92%) |
25x (48.08%) |
3x (5.77%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
52x (100%) |
48x (92.31%) |
13x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 20 (38.46%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.85%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |