|
SC Braga |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 17 (62.96%) | 6 (22.22%) | 4 (14.81%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SC Braga | 1:0 | Vitória SC |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:0 | FK Austria Wien |
| Liga Konferencyjna | 6.8.2026 | 20:30 | SC Braga | 1:0 | FC Dinamo Minsk |
| Liga Konferencyjna | 30.7.2026 | 21:00 | SC Braga | 4:0 | FK Železničar Pančevo |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:1 | GD Estoril Praia |
| Liga Europejska | 30.4.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:1 | SC Freiburg |
| Primeira Liga | 19.4.2026 | 21:30 | SC Braga | 2:2 | FC Famalicão |
| Primeira Liga | 12.4.2026 | 19:00 | SC Braga | 1:0 | FC Arouca |
| Liga Europejska | 8.4.2026 | 18:45 | SC Braga | 1:1 | Real Betis Balompie |
| Statystyka | SC Braga | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.07 | 0.81 | 2.88 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.11 | 0.37 | 1.48 |
| xG | 1.37 | 0.94 | 2.31 |
| Strzały | 10.78 | 8.3 | 19.08 |
| Strzały na bramkę | 4.48 | 3.07 | 7.55 |
| Rogi | 4.67 | 2.56 | 7.23 |
| Żółte kartki | 1.93 | 2.67 | 4.6 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.07 | 0.14 |
| Fauli | 11.63 | 13.07 | 24.7 |
| Posiadanie piłki | 59.26% | 40.74% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 17 (62.96%) |
15 (55.56%) |
20 (74.07%) |
16 (59.26%) |
18 (66.67%) |
19 (70.37%) |
5 (18.52%) |
2 (7.41%) |
8 (29.63%) |
20 (74.07%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (14.81%) |
3 (11.11%) |
7 (25.93%) |
9 (33.33%) |
8 (29.63%) |
6 (22.22%) |
15 (55.56%) |
2 (7.41%) |
16 (59.26%) |
4 (14.81%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 2x (7.41%) |
9x (33.33%) |
8x (29.63%) |
3x (11.11%) |
3x (11.11%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 14x (51.85%) |
6x (22.22%) |
6x (22.22%) |
0x (0%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
8x (29.63%) |
4x (14.81%) |
4x (14.81%) |
7x (25.93%) |
3x (11.11%) |
1x (3.7%) |
| SC Braga zdobywa gola | 25x (92.59%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 13x (48.15%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 11x (40.74%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (22.22%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (33.33%) |
| 2 | 2 (7.41%) |
| 3 | 1 (3.7%) |
| 4+ | 5 (18.52%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (14.81%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 12 (44.44%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (11.11%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (18.52%) |
| Remis - remis | 2 (7.41%) |
| Remis - porażka | 2 (7.41%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (3.7%) |
| Porażka - porażka | 2 (7.41%) |
| Ilość meczów | 22 (81.48%) |
| z tego zwycięstw | 17 (77.27%) |
| z tego remisów | 3 (13.64%) |
| z tego porażek | 2 (9.09%) |
| Ilość meczów | 5 (18.52%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 3 (60%) |
| z tego porażek | 2 (40%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 6 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 3 |
| 5:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 4x (14.81%) |
23x (85.19%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 15x (55.56%) |
12x (44.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
20x (74.07%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (22.22%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |