|
SC Braga |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 57 | 30 (52.63%) | 15 (26.32%) | 12 (21.05%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SC Braga | 1:0 | Vitória SC |
| Liga Konferencyjna | 27.8.2026 | 20:30 | FK Austria Wien | 0:0 | SC Braga |
| Liga Konferencyjna | 20.8.2026 | 21:00 | SC Braga | 2:0 | FK Austria Wien |
| Liga Konferencyjna | 13.8.2026 | 19:00 | FC Dinamo Minsk | 0:0 | SC Braga |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 21:30 | Moreirense FC | 2:2 | SC Braga |
| Liga Konferencyjna | 6.8.2026 | 20:30 | SC Braga | 1:0 | FC Dinamo Minsk |
| Liga Konferencyjna | 30.7.2026 | 21:00 | SC Braga | 4:0 | FK Železničar Pančevo |
| Liga Konferencyjna | 22.7.2026 | 21:00 | FK Železničar Pančevo | 0:1 | SC Braga |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | SC Braga | 2:2 | Estrela Amadora |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | SL Benfica | 2:2 | SC Braga |
| Statystyka | SC Braga | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.77 | 0.93 | 2.7 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.88 | 0.42 | 1.3 |
| xG | 1.41 | 1.07 | 2.48 |
| Strzały | 10.74 | 9.49 | 20.23 |
| Strzały na bramkę | 4.46 | 3.37 | 7.83 |
| Rogi | 4.74 | 3.09 | 7.83 |
| Żółte kartki | 2.11 | 2.47 | 4.58 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.12 | 0.21 |
| Fauli | 11.96 | 12.96 | 24.92 |
| Posiadanie piłki | 58.63% | 41.37% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 30 (52.63%) |
26 (45.61%) |
41 (71.93%) |
31 (54.39%) |
37 (64.91%) |
39 (68.42%) |
17 (29.82%) |
4 (7.02%) |
20 (35.09%) |
42 (73.68%) |
| Przeciwnik przeważa | 12 (21.05%) |
11 (19.3%) |
16 (28.07%) |
23 (40.35%) |
17 (29.82%) |
15 (26.32%) |
30 (52.63%) |
5 (8.77%) |
32 (56.14%) |
11 (19.3%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 7x (12.28%) |
23x (40.35%) |
13x (22.81%) |
6x (10.53%) |
6x (10.53%) |
2x (3.51%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 26x (45.61%) |
13x (22.81%) |
15x (26.32%) |
2x (3.51%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (5.26%) |
14x (24.56%) |
9x (15.79%) |
12x (21.05%) |
13x (22.81%) |
3x (5.26%) |
3x (5.26%) |
| SC Braga zdobywa gola | 50x (87.72%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 31x (54.39%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 27x (47.37%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 10x (17.54%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 16 (28.07%) |
| 2 | 5 (8.77%) |
| 3 | 2 (3.51%) |
| 4+ | 7 (12.28%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (17.54%) |
| 2 | 2 (3.51%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 20 (35.09%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (5.26%) |
| Zwycięstwo - porażka | 3 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 9 (15.79%) |
| Remis - remis | 9 (15.79%) |
| Remis - porażka | 2 (3.51%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (1.75%) |
| Porażka - remis | 3 (5.26%) |
| Porażka - porażka | 7 (12.28%) |
| Ilość meczów | 40 (70.18%) |
| z tego zwycięstw | 29 (72.5%) |
| z tego remisów | 6 (15%) |
| z tego porażek | 5 (12.5%) |
| Ilość meczów | 14 (24.56%) |
| z tego zwycięstw | 1 (7.14%) |
| z tego remisów | 6 (42.86%) |
| z tego porażek | 7 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 11 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 5 |
| 4:2 | 1 |
| 5:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 6 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 1 |
| 1:2 | 6 |
| 1:3 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SC Braga | 11x (19.3%) |
46x (80.7%) |
6x (10.53%) |
1x (1.75%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 26x (45.61%) |
31x (54.39%) |
3x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
57x (100%) |
45x (78.95%) |
9x (15.79%) |
1x (1.75%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (14.04%) |
| 2 | 1 (1.75%) |
| 3 | 1 (1.75%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (3.51%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |