|
PSV Eindhoven |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 14 (66.67%) | 3 (14.29%) | 4 (19.05%) |
| Eredivisie | 23.8.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 5:1 | FC Groningen |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:2 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 5:1 | FC Twente |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 21:00 | PSV Eindhoven | 6:1 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 16:30 | PSV Eindhoven | 4:3 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 14.3.2026 | 18:45 | PSV Eindhoven | 2:3 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:1 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 21.2.2026 | 18:45 | PSV Eindhoven | 3:1 | SC Heerenveen |
| KNVB Beker | 4.2.2026 | 21:00 | PSV Eindhoven | 4:1 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 3:0 | Feyenoord |
| Statystyka | PSV Eindhoven | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 3.29 | 1.67 | 4.96 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.52 | 0.86 | 2.38 |
| xG | 2.09 | 1.26 | 3.35 |
| Strzały | 17.86 | 11.1 | 28.96 |
| Strzały na bramkę | 7.33 | 4.67 | 12 |
| Rogi | 7.43 | 4.29 | 11.72 |
| Żółte kartki | 1.57 | 1.81 | 3.38 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.1 | 0.15 |
| Fauli | 9.67 | 8 | 17.67 |
| Posiadanie piłki | 61.48% | 38.52% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 14 (66.67%) |
11 (52.38%) |
16 (76.19%) |
16 (76.19%) |
16 (76.19%) |
15 (71.43%) |
7 (33.33%) |
1 (4.76%) |
13 (61.9%) |
19 (90.48%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (19.05%) |
5 (23.81%) |
5 (23.81%) |
5 (23.81%) |
3 (14.29%) |
3 (14.29%) |
6 (28.57%) |
2 (9.52%) |
5 (23.81%) |
1 (4.76%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 0x (0%) |
2x (9.52%) |
7x (33.33%) |
3x (14.29%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
2x (9.52%) |
| Przeciwnicy | 2x (9.52%) |
8x (38.1%) |
6x (28.57%) |
5x (23.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
5x (23.81%) |
5x (23.81%) |
3x (14.29%) |
8x (38.1%) |
| PSV Eindhoven zdobywa gola | 21x (100%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 19x (90.48%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 9x (42.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (19.05%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 4 (19.05%) |
| 4+ | 5 (23.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (52.38%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (9.52%) |
| Remis - remis | 1 (4.76%) |
| Remis - porażka | 2 (9.52%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.76%) |
| Porażka - remis | 2 (9.52%) |
| Porażka - porażka | 2 (9.52%) |
| Ilość meczów | 12 (57.14%) |
| z tego zwycięstw | 9 (75%) |
| z tego remisów | 2 (16.67%) |
| z tego porażek | 1 (8.33%) |
| Ilość meczów | 9 (42.86%) |
| z tego zwycięstw | 5 (55.56%) |
| z tego remisów | 1 (11.11%) |
| z tego porażek | 3 (33.33%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:1 | 2 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:3 | 2 |
| 5:1 | 3 |
| 5:2 | 1 |
| 6:1 | 1 |
| 6:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 0x (0%) |
21x (100%) |
12x (57.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (33.33%) |
14x (66.67%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
21x (100%) |
18x (85.71%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (52.38%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |