|
PSV Eindhoven |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 45 | 31 (68.89%) | 6 (13.33%) | 8 (17.78%) |
| Eredivisie | 30.8.2026 | 12:15 | FC Utrecht | 1:6 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 23.8.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 5:1 | FC Groningen |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 1:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 8.8.2026 | 20:00 | PSV Eindhoven | 2:2 | Fortuna Sittard |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | PSV Eindhoven | 5:1 | FC Twente |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | Go Ahead Eagles | 1:4 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 20:00 | AFC Ajax | 2:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 23.4.2026 | 21:00 | PSV Eindhoven | 6:1 | PEC Zwolle |
| Eredivisie | 11.4.2026 | 18:45 | Sparta Rotterdam | 0:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 16:30 | PSV Eindhoven | 4:3 | FC Utrecht |
| Statystyka | PSV Eindhoven | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.89 | 1.47 | 4.36 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.4 | 0.76 | 2.16 |
| xG | 1.97 | 1.35 | 3.32 |
| Strzały | 16.56 | 12.02 | 28.58 |
| Strzały na bramkę | 7.11 | 4.47 | 11.58 |
| Rogi | 6.93 | 4.38 | 11.31 |
| Żółte kartki | 1.56 | 1.51 | 3.07 |
| Czerwone kartki | 0.07 | 0.07 | 0.14 |
| Fauli | 9.87 | 8.56 | 18.43 |
| Posiadanie piłki | 59.42% | 40.58% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 31 (68.89%) |
23 (51.11%) |
31 (68.89%) |
29 (64.44%) |
32 (71.11%) |
29 (64.44%) |
15 (33.33%) |
3 (6.67%) |
28 (62.22%) |
40 (88.89%) |
| Przeciwnik przeważa | 8 (17.78%) |
10 (22.22%) |
14 (31.11%) |
16 (35.56%) |
9 (20%) |
12 (26.67%) |
13 (28.89%) |
3 (6.67%) |
12 (26.67%) |
4 (8.89%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 1x (2.22%) |
7x (15.56%) |
16x (35.56%) |
5x (11.11%) |
7x (15.56%) |
6x (13.33%) |
3x (6.67%) |
| Przeciwnicy | 6x (13.33%) |
21x (46.67%) |
9x (20%) |
9x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (2.22%) |
4x (8.89%) |
12x (26.67%) |
9x (20%) |
8x (17.78%) |
11x (24.44%) |
| PSV Eindhoven zdobywa gola | 44x (97.78%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 39x (86.67%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 38x (84.44%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 13x (28.89%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 11 (24.44%) |
| 2 | 5 (11.11%) |
| 3 | 7 (15.56%) |
| 4+ | 8 (17.78%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (11.11%) |
| 2 | 2 (4.44%) |
| 3 | 1 (2.22%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 23 (51.11%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (11.11%) |
| Remis - remis | 3 (6.67%) |
| Remis - porażka | 4 (8.89%) |
| Porażka - zwycięstwo | 3 (6.67%) |
| Porażka - remis | 3 (6.67%) |
| Porażka - porażka | 4 (8.89%) |
| Ilość meczów | 26 (57.78%) |
| z tego zwycięstw | 22 (84.62%) |
| z tego remisów | 3 (11.54%) |
| z tego porażek | 1 (3.85%) |
| Ilość meczów | 19 (42.22%) |
| z tego zwycięstw | 9 (47.37%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 7 (36.84%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 7 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 4 |
| 4:3 | 2 |
| 5:1 | 4 |
| 5:2 | 1 |
| 5:3 | 1 |
| 6:1 | 2 |
| 6:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| PSV Eindhoven | 4x (8.89%) |
41x (91.11%) |
23x (51.11%) |
2x (4.44%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 12x (26.67%) |
33x (73.33%) |
5x (11.11%) |
1x (2.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
45x (100%) |
45x (100%) |
31x (68.89%) |
6x (13.33%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 17 (37.78%) |
| 2 | 3 (6.67%) |
| 3 | 1 (2.22%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.22%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |