Rio Ave FC - znak

Rio Ave FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 3 (17.65%) 4 (23.53%) 10 (58.82%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 28.8.2026 21:15 Rio Ave FC 0:4 Sporting CP
Primeira Liga 15.8.2026 21:30 Rio Ave FC 0:2 FC Porto
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Rio Ave FC 1:4 Sporting CP
Primeira Liga 3.5.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 Gil Vicente FC
Primeira Liga 17.4.2026 21:45 Rio Ave FC 2:2 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 4.4.2026 19:00 Rio Ave FC 1:2 Alverca
Primeira Liga 15.3.2026 19:00 Rio Ave FC 2:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 1.3.2026 21:30 Rio Ave FC 0:0 FC Famalicão
Primeira Liga 16.2.2026 21:15 Rio Ave FC 1:2 Moreirense FC
Primeira Liga 31.1.2026 19:00 Rio Ave FC 0:3 FC Arouca

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Rio Ave FC Przeciwnicy Razem
Bramki 0.82 1.88 2.7
Bramki w pierwszej połowie 0.41 1.18 1.59
xG 1.27 1.63 2.9
Strzały 12 14.71 26.71
Strzały na bramkę 3.47 5 8.47
Rogi 5.18 5.82 11
Żółte kartki 2.06 1.82 3.88
Czerwone kartki 0.29 0.06 0.35
Fauli 11 13.76 24.76
Posiadanie piłki 47.76% 52.24% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 3
(17.65%)
2
(11.76%)
8
(47.06%)
6
(35.29%)
6
(35.29%)
5
(29.41%)
8
(47.06%)
3
(17.65%)
5
(29.41%)
6
(35.29%)
Przeciwnik przeważa 10
(58.82%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
9
(52.94%)
8
(47.06%)
7
(41.18%)
0
(0%)
10
(58.82%)
11
(64.71%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Rio Ave FC 9x
(52.94%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
3x
(17.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
3x
(17.65%)
6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
Rio Ave FC zdobywa gola 8x (47.06%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (82.35%)
Obie drużyny zdobędą gola 7x (41.18%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 1x (5.88%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 1 (5.88%)
3 1 (5.88%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (17.65%)
2 2 (11.76%)
3 3 (17.65%)
4+ 2 (11.76%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 1 (5.88%)
Remis - remis 4 (23.53%)
Remis - porażka 1 (5.88%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 9 (52.94%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 6 (35.29%)
z tego zwycięstw 3 (50%)
z tego remisów 2 (33.33%)
z tego porażek 1 (16.67%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 9 (52.94%)
z tego zwycięstw 0 (0%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 9 (100%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
2:1 1
3:0 1
3:1 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 1
0:2 2
0:3 2
0:4 2
1:2 2
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Rio Ave FC 6x
(35.29%)
11x
(64.71%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 1x
(5.88%)
16x
(94.12%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
7x
(41.18%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.88%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (29.41%)
2 2 (11.76%)
3 0 (0%)