|
Rio Ave FC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 9 (25.71%) | 9 (25.71%) | 17 (48.57%) |
| Primeira Liga | 28.8.2026 | 21:15 | Rio Ave FC | 0:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 22.8.2026 | 19:00 | GD Estoril Praia | 0:2 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 15.8.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:2 | FC Porto |
| Primeira Liga | 9.8.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 1:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | Casa Pia AC | 1:1 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Rio Ave FC | 1:4 | Sporting CP |
| Primeira Liga | 3.5.2026 | 21:30 | Rio Ave FC | 0:0 | Gil Vicente FC |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 21:30 | Vitória SC | 2:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 17.4.2026 | 21:45 | Rio Ave FC | 2:2 | AVS Futebol SAD |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 19:00 | CD Santa Clara | 0:2 | Rio Ave FC |
| Statystyka | Rio Ave FC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 0.89 | 1.66 | 2.55 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.31 | 0.8 | 1.11 |
| xG | 1.1 | 1.72 | 2.82 |
| Strzały | 9.77 | 15.31 | 25.08 |
| Strzały na bramkę | 3.37 | 5.06 | 8.43 |
| Rogi | 4.26 | 6.49 | 10.75 |
| Żółte kartki | 2.29 | 1.97 | 4.26 |
| Czerwone kartki | 0.2 | 0.06 | 0.26 |
| Fauli | 12.09 | 14.17 | 26.26 |
| Posiadanie piłki | 46.63% | 53.37% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (25.71%) |
5 (14.29%) |
11 (31.43%) |
8 (22.86%) |
10 (28.57%) |
8 (22.86%) |
17 (48.57%) |
5 (14.29%) |
11 (31.43%) |
10 (28.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 17 (48.57%) |
16 (45.71%) |
24 (68.57%) |
23 (65.71%) |
21 (60%) |
21 (60%) |
12 (34.29%) |
1 (2.86%) |
18 (51.43%) |
25 (71.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 16x (45.71%) |
9x (25.71%) |
8x (22.86%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20%) |
12x (34.29%) |
7x (20%) |
4x (11.43%) |
5x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 3x (8.57%) |
4x (11.43%) |
9x (25.71%) |
10x (28.57%) |
8x (22.86%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| Rio Ave FC zdobywa gola | 19x (54.29%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (80%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (42.86%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (5.71%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 1 (2.86%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 4 (11.43%) |
| 3 | 4 (11.43%) |
| 4+ | 4 (11.43%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 4 (11.43%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (8.57%) |
| Remis - remis | 7 (20%) |
| Remis - porażka | 4 (11.43%) |
| Porażka - zwycięstwo | 2 (5.71%) |
| Porażka - remis | 1 (2.86%) |
| Porażka - porażka | 13 (37.14%) |
| Ilość meczów | 11 (31.43%) |
| z tego zwycięstw | 7 (63.64%) |
| z tego remisów | 3 (27.27%) |
| z tego porażek | 1 (9.09%) |
| Ilość meczów | 21 (60%) |
| z tego zwycięstw | 2 (9.52%) |
| z tego remisów | 3 (14.29%) |
| z tego porażek | 16 (76.19%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 3 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 3 |
| 0:2 | 3 |
| 0:3 | 3 |
| 0:4 | 4 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Rio Ave FC | 18x (51.43%) |
17x (48.57%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 2x (5.71%) |
33x (94.29%) |
8x (22.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
13x (37.14%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (2.86%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 13 (37.14%) |
| 2 | 4 (11.43%) |
| 3 | 0 (0%) |