CD Nacional - znak

CD Nacional

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
17 7 (41.18%) 2 (11.76%) 8 (47.06%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 30.8.2026 16:30 CD Nacional 2:3 Estrela Amadora
Primeira Liga 16.8.2026 16:30 CD Nacional 2:0 GD Estoril Praia
Primeira Liga 16.5.2026 19:00 CD Nacional 2:0 Vitória SC
Primeira Liga 2.5.2026 16:30 CD Nacional 1:2 AVS Futebol SAD
Primeira Liga 18.4.2026 16:30 CD Nacional 1:0 Alverca
Primeira Liga 4.4.2026 16:30 CD Nacional 2:0 Estrela Amadora
Primeira Liga 15.3.2026 16:30 CD Nacional 0:1 GD Estoril Praia
Primeira Liga 28.2.2026 19:00 CD Nacional 1:2 SC Braga
Primeira Liga 15.2.2026 16:30 CD Nacional 0:1 FC Porto
Primeira Liga 8.2.2026 16:30 CD Nacional 0:0 Casa Pia AC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka CD Nacional Przeciwnicy Razem
Bramki 1.53 1.18 2.71
Bramki w pierwszej połowie 0.41 0.47 0.88
xG 1.44 1.55 2.99
Strzały 13.18 14.53 27.71
Strzały na bramkę 4.35 4.47 8.82
Rogi 4.41 6.18 10.59
Żółte kartki 2.94 2.47 5.41
Czerwone kartki 0.24 0.24 0.48
Fauli 13.41 12.76 26.17
Posiadanie piłki 49.82% 50.18% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(41.18%)
2
(11.76%)
9
(52.94%)
10
(58.82%)
8
(47.06%)
5
(29.41%)
10
(58.82%)
2
(11.76%)
9
(52.94%)
7
(41.18%)
Przeciwnik przeważa 8
(47.06%)
3
(17.65%)
8
(47.06%)
7
(41.18%)
9
(52.94%)
11
(64.71%)
6
(35.29%)
2
(11.76%)
6
(35.29%)
9
(52.94%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
CD Nacional 4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(35.29%)
4x
(23.53%)
5x
(29.41%)
2x
(11.76%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.88%)
4x
(23.53%)
3x
(17.65%)
4x
(23.53%)
2x
(11.76%)
2x
(11.76%)
1x
(5.88%)
CD Nacional zdobywa gola 13x (76.47%)
Przeciwnik zdobywa gola 11x (64.71%)
Obie drużyny zdobędą gola 8x (47.06%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (17.65%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 4 (23.53%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.88%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (47.06%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (11.76%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 5 (29.41%)
Remis - remis 2 (11.76%)
Remis - porażka 5 (29.41%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 3 (17.65%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (52.94%)
z tego zwycięstw 5 (55.56%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 4 (44.44%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 7 (41.18%)
z tego zwycięstw 2 (28.57%)
z tego remisów 1 (14.29%)
z tego porażek 4 (57.14%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:0 3
3:1 1
3:2 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
3:3 1

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
1:2 4
2:3 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
CD Nacional 3x
(17.65%)
14x
(82.35%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 0x
(0%)
17x
(100%)
4x
(23.53%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
17x
(100%)
17x
(100%)
6x
(35.29%)
1x
(5.88%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.76%)
2 1 (5.88%)
3 0 (0%)