|
Olympique Lyonnais |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 16 (66.67%) | 2 (8.33%) | 6 (25%) |
| Ligue 1 | 4.9.2026 | 19:00 | Olympique Lyonnais | 3:1 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 1:1 | Le Havre AC |
| Liga Mistrzów | 26.8.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | Fenerbahçe SK |
| Liga Mistrzów | 11.8.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 3:0 | AC Sparta Praga |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 0:4 | RC Lens |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 4:2 | Stade Rennais FC |
| Ligue 1 | 25.4.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 3:2 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 12.4.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 2:0 | FC Lorient |
| Ligue 1 | 22.3.2026 | 15:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | AS Monaco FC |
| Liga Europejska | 19.3.2026 | 18:45 | Olympique Lyonnais | 0:2 | RC Celta de Vigo |
| Statystyka | Olympique Lyonnais | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.83 | 1.13 | 2.96 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.79 | 0.54 | 1.33 |
| xG | 1.63 | 1.2 | 2.83 |
| Strzały | 14.33 | 10.38 | 24.71 |
| Strzały na bramkę | 5.17 | 3.83 | 9 |
| Rogi | 5.88 | 3.83 | 9.71 |
| Żółte kartki | 1.42 | 2.21 | 3.63 |
| Czerwone kartki | 0.17 | 0.21 | 0.38 |
| Fauli | 12.5 | 13.13 | 25.63 |
| Posiadanie piłki | 56.79% | 43.21% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (66.67%) |
11 (45.83%) |
17 (70.83%) |
16 (66.67%) |
14 (58.33%) |
17 (70.83%) |
5 (20.83%) |
3 (12.5%) |
10 (41.67%) |
19 (79.17%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (25%) |
3 (12.5%) |
7 (29.17%) |
6 (25%) |
8 (33.33%) |
5 (20.83%) |
14 (58.33%) |
5 (20.83%) |
13 (54.17%) |
4 (16.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 2x (8.33%) |
8x (33.33%) |
8x (33.33%) |
4x (16.67%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 9x (37.5%) |
6x (25%) |
7x (29.17%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
3x (12.5%) |
7x (29.17%) |
8x (33.33%) |
2x (8.33%) |
2x (8.33%) |
2x (8.33%) |
| Olympique Lyonnais zdobywa gola | 22x (91.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (62.5%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 13x (54.17%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (29.17%) |
| 2 | 7 (29.17%) |
| 3 | 2 (8.33%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (16.67%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (37.5%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (8.33%) |
| Remis - zwycięstwo | 7 (29.17%) |
| Remis - remis | 2 (8.33%) |
| Remis - porażka | 1 (4.17%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (12.5%) |
| Ilość meczów | 15 (62.5%) |
| z tego zwycięstw | 13 (86.67%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 2 (13.33%) |
| Ilość meczów | 9 (37.5%) |
| z tego zwycięstw | 3 (33.33%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 4 |
| 2:1 | 3 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 3 |
| 2:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 5x (20.83%) |
19x (79.17%) |
6x (25%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 8x (33.33%) |
16x (66.67%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
23x (95.83%) |
9x (37.5%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (25%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (8.33%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |