|
Olympique Lyonnais |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 48 | 25 (52.08%) | 9 (18.75%) | 14 (29.17%) |
| Ligue 1 | 4.9.2026 | 19:00 | Olympique Lyonnais | 3:1 | AJ Auxerre |
| Ligue 1 | 29.8.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 1:1 | Le Havre AC |
| Liga Mistrzów | 26.8.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 1:2 | Fenerbahçe SK |
| Ligue 1 | 22.8.2026 | 20:45 | Toulouse FC | 0:2 | Olympique Lyonnais |
| Liga Mistrzów | 18.8.2026 | 21:00 | Fenerbahçe SK | 1:1 | Olympique Lyonnais |
| Liga Mistrzów | 11.8.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 3:0 | AC Sparta Praga |
| Liga Mistrzów | 4.8.2026 | 20:00 | AC Sparta Praga | 2:1 | Olympique Lyonnais |
| Ligue 1 | 17.5.2026 | 21:00 | Olympique Lyonnais | 0:4 | RC Lens |
| Ligue 1 | 10.5.2026 | 21:00 | Toulouse FC | 2:1 | Olympique Lyonnais |
| Ligue 1 | 3.5.2026 | 20:45 | Olympique Lyonnais | 4:2 | Stade Rennais FC |
| Statystyka | Olympique Lyonnais | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.65 | 1.15 | 2.8 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.79 | 0.48 | 1.27 |
| xG | 1.52 | 1.27 | 2.79 |
| Strzały | 13.06 | 11.21 | 24.27 |
| Strzały na bramkę | 4.94 | 3.83 | 8.77 |
| Rogi | 5.42 | 4.25 | 9.67 |
| Żółte kartki | 1.65 | 2.33 | 3.98 |
| Czerwone kartki | 0.19 | 0.23 | 0.42 |
| Fauli | 12.35 | 13.27 | 25.62 |
| Posiadanie piłki | 56.19% | 43.81% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 25 (52.08%) |
22 (45.83%) |
30 (62.5%) |
28 (58.33%) |
27 (56.25%) |
28 (58.33%) |
13 (27.08%) |
7 (14.58%) |
18 (37.5%) |
33 (68.75%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (29.17%) |
9 (18.75%) |
18 (37.5%) |
17 (35.42%) |
16 (33.33%) |
16 (33.33%) |
27 (56.25%) |
10 (20.83%) |
26 (54.17%) |
12 (25%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 8x (16.67%) |
18x (37.5%) |
12x (25%) |
6x (12.5%) |
2x (4.17%) |
1x (2.08%) |
1x (2.08%) |
| Przeciwnicy | 19x (39.58%) |
11x (22.92%) |
11x (22.92%) |
6x (12.5%) |
1x (2.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 4x (8.33%) |
8x (16.67%) |
11x (22.92%) |
11x (22.92%) |
5x (10.42%) |
4x (8.33%) |
5x (10.42%) |
| Olympique Lyonnais zdobywa gola | 40x (83.33%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 29x (60.42%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 25x (52.08%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (16.67%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 12 (25%) |
| 2 | 9 (18.75%) |
| 3 | 3 (6.25%) |
| 4+ | 1 (2.08%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (18.75%) |
| 2 | 4 (8.33%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.08%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 15 (31.25%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (4.17%) |
| Zwycięstwo - porażka | 5 (10.42%) |
| Remis - zwycięstwo | 10 (20.83%) |
| Remis - remis | 6 (12.5%) |
| Remis - porażka | 1 (2.08%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (2.08%) |
| Porażka - porażka | 8 (16.67%) |
| Ilość meczów | 29 (60.42%) |
| z tego zwycięstw | 22 (75.86%) |
| z tego remisów | 2 (6.9%) |
| z tego porażek | 5 (17.24%) |
| Ilość meczów | 15 (31.25%) |
| z tego zwycięstw | 3 (20%) |
| z tego remisów | 3 (20%) |
| z tego porażek | 9 (60%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 7 |
| 2:0 | 5 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 1 |
| 4:2 | 2 |
| 5:2 | 1 |
| 6:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 4 |
| 1:1 | 4 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 1 |
| 0:2 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| 1:3 | 2 |
| 2:3 | 3 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Olympique Lyonnais | 10x (20.83%) |
38x (79.17%) |
9x (18.75%) |
1x (2.08%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 14x (29.17%) |
34x (70.83%) |
4x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
48x (100%) |
46x (95.83%) |
16x (33.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (18.75%) |
| 2 | 1 (2.08%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (10.42%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |