Vitória SC - znak

Vitória SC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 8 (44.44%) 3 (16.67%) 7 (38.89%)

Ostatnie mecze

Primeira Liga 23.8.2026 16:30 Vitória SC 1:0 CD Nacional
Primeira Liga 8.8.2026 19:00 Vitória SC 0:1 FC Arouca
Primeira Liga 11.5.2026 21:15 Vitória SC 0:1 Casa Pia AC
Primeira Liga 25.4.2026 21:30 Vitória SC 2:0 Rio Ave FC
Primeira Liga 3.4.2026 19:00 Vitória SC 5:0 CD Tondela
Primeira Liga 14.3.2026 16:30 Vitória SC 1:2 FC Famalicão
Primeira Liga 28.2.2026 21:30 Vitória SC 1:1 Alverca
Primeira Liga 14.2.2026 19:00 Vitória SC 2:1 Estrela Amadora
Primeira Liga 30.1.2026 21:45 Vitória SC 1:0 Moreirense FC
Primeira Liga 18.1.2026 21:30 Vitória SC 0:1 FC Porto

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Vitória SC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.28 1 2.28
Bramki w pierwszej połowie 0.44 0.39 0.83
xG 1.57 1.16 2.73
Strzały 14.61 10.39 25
Strzały na bramkę 4.17 3.67 7.84
Rogi 4.83 4.11 8.94
Żółte kartki 1.78 2.78 4.56
Czerwone kartki 0.22 0.06 0.28
Fauli 14.89 13.22 28.11
Posiadanie piłki 50.5% 49.5% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(44.44%)
3
(16.67%)
14
(77.78%)
14
(77.78%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
5
(27.78%)
3
(16.67%)
10
(55.56%)
10
(55.56%)
Przeciwnik przeważa 7
(38.89%)
4
(22.22%)
4
(22.22%)
3
(16.67%)
6
(33.33%)
7
(38.89%)
11
(61.11%)
1
(5.56%)
8
(44.44%)
7
(38.89%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Vitória SC 6x
(33.33%)
6x
(33.33%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(33.33%)
9x
(50%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.56%)
6x
(33.33%)
3x
(16.67%)
5x
(27.78%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
Vitória SC zdobywa gola 12x (66.67%)
Przeciwnik zdobywa gola 12x (66.67%)
Obie drużyny zdobędą gola 7x (38.89%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 0x (0%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (27.78%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 2 (11.11%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (27.78%)
2 0 (0%)
3 2 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 3 (16.67%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 3 (16.67%)
Remis - remis 3 (16.67%)
Remis - porażka 5 (27.78%)
Porażka - zwycięstwo 2 (11.11%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 2 (11.11%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 7 (38.89%)
z tego zwycięstw 6 (85.71%)
z tego remisów 1 (14.29%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (55.56%)
z tego zwycięstw 2 (20%)
z tego remisów 1 (10%)
z tego porażek 7 (70%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 1
2:1 3
4:0 1
5:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 2

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:3 1
1:2 1
1:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Vitória SC 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
4x
(22.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(44.44%)
10x
(55.56%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
16x
(88.89%)
7x
(38.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (27.78%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 1 (5.56%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)