|
Vitória SC |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 38 | 15 (39.47%) | 5 (13.16%) | 18 (47.37%) |
| Primeira Liga | 31.8.2026 | 21:15 | SC Braga | 1:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 23.8.2026 | 16:30 | Vitória SC | 1:0 | CD Nacional |
| Primeira Liga | 14.8.2026 | 21:15 | Sporting CP | 3:2 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 8.8.2026 | 19:00 | Vitória SC | 0:1 | FC Arouca |
| Primeira Liga | 16.5.2026 | 19:00 | CD Nacional | 2:0 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 11.5.2026 | 21:15 | Vitória SC | 0:1 | Casa Pia AC |
| Primeira Liga | 4.5.2026 | 21:15 | Sporting CP | 5:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 25.4.2026 | 21:30 | Vitória SC | 2:0 | Rio Ave FC |
| Primeira Liga | 18.4.2026 | 21:30 | Gil Vicente FC | 0:1 | Vitória SC |
| Primeira Liga | 11.4.2026 | 16:30 | AVS Futebol SAD | 1:1 | Vitória SC |
| Statystyka | Vitória SC | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.18 | 1.37 | 2.55 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.45 | 0.68 | 1.13 |
| xG | 1.46 | 1.25 | 2.71 |
| Strzały | 13.47 | 11 | 24.47 |
| Strzały na bramkę | 3.95 | 4.32 | 8.27 |
| Rogi | 4.39 | 4.08 | 8.47 |
| Żółte kartki | 2.13 | 2.66 | 4.79 |
| Czerwone kartki | 0.16 | 0.08 | 0.24 |
| Fauli | 14.71 | 14.18 | 28.89 |
| Posiadanie piłki | 50.16% | 49.84% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 15 (39.47%) |
7 (18.42%) |
24 (63.16%) |
24 (63.16%) |
15 (39.47%) |
18 (47.37%) |
15 (39.47%) |
4 (10.53%) |
20 (52.63%) |
18 (47.37%) |
| Przeciwnik przeważa | 18 (47.37%) |
13 (34.21%) |
14 (36.84%) |
13 (34.21%) |
17 (44.74%) |
17 (44.74%) |
19 (50%) |
3 (7.89%) |
17 (44.74%) |
17 (44.74%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 13x (34.21%) |
11x (28.95%) |
11x (28.95%) |
1x (2.63%) |
1x (2.63%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 11x (28.95%) |
14x (36.84%) |
5x (13.16%) |
5x (13.16%) |
2x (5.26%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.26%) |
10x (26.32%) |
9x (23.68%) |
8x (21.05%) |
2x (5.26%) |
5x (13.16%) |
2x (5.26%) |
| Vitória SC zdobywa gola | 25x (65.79%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 27x (71.05%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (42.11%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (10.53%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (26.32%) |
| 2 | 3 (7.89%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (5.26%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 9 (23.68%) |
| 2 | 5 (13.16%) |
| 3 | 3 (7.89%) |
| 4+ | 1 (2.63%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (13.16%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 6 (15.79%) |
| Remis - remis | 5 (13.16%) |
| Remis - porażka | 7 (18.42%) |
| Porażka - zwycięstwo | 4 (10.53%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 9 (23.68%) |
| Ilość meczów | 14 (36.84%) |
| z tego zwycięstw | 10 (71.43%) |
| z tego remisów | 2 (14.29%) |
| z tego porażek | 2 (14.29%) |
| Ilość meczów | 22 (57.89%) |
| z tego zwycięstw | 5 (22.73%) |
| z tego remisów | 1 (4.55%) |
| z tego porażek | 16 (72.73%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 5 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 5 |
| 0:2 | 4 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:4 | 1 |
| 1:5 | 1 |
| 2:3 | 3 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Vitória SC | 3x (7.89%) |
35x (92.11%) |
4x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 14x (36.84%) |
24x (63.16%) |
1x (2.63%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
38x (100%) |
35x (92.11%) |
12x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (13.16%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (5.26%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |