Stade Rennais FC - znak

Stade Rennais FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 10 (55.56%) 5 (27.78%) 3 (16.67%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 30.8.2026 17:15 Stade Rennais FC 3:2 Le Mans FC
Ligue 1 23.8.2026 20:45 Stade Rennais FC 2:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Stade Rennais FC 2:1 Paris FC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Stade Rennais FC 0:0 FC Metz
Ligue 1 15.3.2026 20:45 Stade Rennais FC 1:2 Lille OSC
Ligue 1 28.2.2026 17:00 Stade Rennais FC 1:0 Toulouse FC
Ligue 1 13.2.2026 19:00 Stade Rennais FC 3:1 Paris Saint-Germain
Ligue 1 24.1.2026 17:00 Stade Rennais FC 0:2 FC Lorient

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Stade Rennais FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.89 1.17 3.06
Bramki w pierwszej połowie 0.83 0.5 1.33
xG 1.83 1.35 3.18
Strzały 16.06 11.89 27.95
Strzały na bramkę 5.5 3.94 9.44
Rogi 6.5 4.56 11.06
Żółte kartki 1.61 2.11 3.72
Czerwone kartki 0 0.22 0.22
Fauli 13.06 12.5 25.56
Posiadanie piłki 55.17% 44.83% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(55.56%)
8
(44.44%)
13
(72.22%)
13
(72.22%)
11
(61.11%)
13
(72.22%)
5
(27.78%)
0
(0%)
9
(50%)
14
(77.78%)
Przeciwnik przeważa 3
(16.67%)
4
(22.22%)
5
(27.78%)
5
(27.78%)
4
(22.22%)
5
(27.78%)
9
(50%)
4
(22.22%)
6
(33.33%)
4
(22.22%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Rennais FC 3x
(16.67%)
4x
(22.22%)
5x
(27.78%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 3x
(16.67%)
9x
(50%)
6x
(33.33%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
2x
(11.11%)
5x
(27.78%)
5x
(27.78%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
Stade Rennais FC zdobywa gola 15x (83.33%)
Przeciwnik zdobywa gola 15x (83.33%)
Obie drużyny zdobędą gola 14x (77.78%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (16.67%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (27.78%)
2 3 (16.67%)
3 2 (11.11%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (11.11%)
2 1 (5.56%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 7 (38.89%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.56%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 2 (11.11%)
Remis - remis 4 (22.22%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.56%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 3 (16.67%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (44.44%)
z tego zwycięstw 7 (87.5%)
z tego remisów 1 (12.5%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 8 (44.44%)
z tego zwycięstw 3 (37.5%)
z tego remisów 2 (25%)
z tego porażek 3 (37.5%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 1
2:1 3
3:1 3
3:2 1
4:1 2

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
1:2 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Rennais FC 1x
(5.56%)
17x
(94.44%)
8x
(44.44%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(38.89%)
11x
(61.11%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
18x
(100%)
11x
(61.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (38.89%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (11.11%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)