Stade Rennais FC - znak

Stade Rennais FC

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
33 17 (51.52%) 8 (24.24%) 8 (24.24%)

Ostatnie mecze

Ligue 1 30.8.2026 17:15 Stade Rennais FC 3:2 Le Mans FC
Ligue 1 23.8.2026 20:45 Stade Rennais FC 2:2 Paris Saint-Germain
Ligue 1 17.5.2026 21:00 Olympique de Marseille 3:1 Stade Rennais FC
Ligue 1 10.5.2026 21:00 Stade Rennais FC 2:1 Paris FC
Ligue 1 3.5.2026 20:45 Olympique Lyonnais 4:2 Stade Rennais FC
Ligue 1 26.4.2026 17:15 Stade Rennais FC 2:1 FC Nantes
Ligue 1 19.4.2026 17:15 RC Strasbourg 0:3 Stade Rennais FC
Ligue 1 11.4.2026 21:05 Stade Rennais FC 2:1 Angers SCO
Ligue 1 4.4.2026 19:00 Stade Brestois 29 3:4 Stade Rennais FC
Ligue 1 22.3.2026 17:15 Stade Rennais FC 0:0 FC Metz

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Stade Rennais FC Przeciwnicy Razem
Bramki 1.88 1.48 3.36
Bramki w pierwszej połowie 0.91 0.58 1.49
xG 1.64 1.45 3.09
Strzały 14.58 13.15 27.73
Strzały na bramkę 5.06 4.24 9.3
Rogi 6.12 4.73 10.85
Żółte kartki 1.76 1.85 3.61
Czerwone kartki 0.03 0.18 0.21
Fauli 12.36 11.67 24.03
Posiadanie piłki 53.7% 46.3% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 17
(51.52%)
15
(45.45%)
20
(60.61%)
18
(54.55%)
18
(54.55%)
21
(63.64%)
13
(39.39%)
1
(3.03%)
17
(51.52%)
22
(66.67%)
Przeciwnik przeważa 8
(24.24%)
8
(24.24%)
13
(39.39%)
14
(42.42%)
11
(33.33%)
10
(30.3%)
14
(42.42%)
6
(18.18%)
13
(39.39%)
10
(30.3%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Stade Rennais FC 5x
(15.15%)
8x
(24.24%)
10x
(30.3%)
6x
(18.18%)
4x
(12.12%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
9x
(27.27%)
3x
(9.09%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(6.06%)
3x
(9.09%)
3x
(9.09%)
7x
(21.21%)
12x
(36.36%)
4x
(12.12%)
2x
(6.06%)
Stade Rennais FC zdobywa gola 28x (84.85%)
Przeciwnik zdobywa gola 24x (72.73%)
Obie drużyny zdobędą gola 21x (63.64%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (24.24%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (24.24%)
2 4 (12.12%)
3 4 (12.12%)
4+ 1 (3.03%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 2 (6.06%)
2 4 (12.12%)
3 0 (0%)
4+ 2 (6.06%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 12 (36.36%)
Zwycięstwo - remis 3 (9.09%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (12.12%)
Remis - remis 5 (15.15%)
Remis - porażka 1 (3.03%)
Porażka - zwycięstwo 1 (3.03%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 7 (21.21%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 19 (57.58%)
z tego zwycięstw 13 (68.42%)
z tego remisów 4 (21.05%)
z tego porażek 2 (10.53%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 12 (36.36%)
z tego zwycięstw 4 (33.33%)
z tego remisów 2 (16.67%)
z tego porażek 6 (50%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 3
3:0 2
3:1 3
3:2 1
4:0 1
4:1 2
4:3 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 1
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
0:4 1
0:5 1
1:2 2
1:3 2
2:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Stade Rennais FC 3x
(9.09%)
30x
(90.91%)
10x
(30.3%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(24.24%)
25x
(75.76%)
5x
(15.15%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
33x
(100%)
33x
(100%)
16x
(48.48%)
2x
(6.06%)
1x
(3.03%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 8 (24.24%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (9.09%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)