|
1. FC Union Berlin |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 19 | 4 (21.05%) | 9 (47.37%) | 6 (31.58%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 3:3 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 4:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2:2 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:2 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 5.4.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:1 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 8.3.2026 | 17:30 | 1. FC Union Berlin | 1:4 | SV Werder Bremen |
| Bundesliga | 21.2.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:0 | Bayer 04 Leverkusen |
| Bundesliga | 6.2.2026 | 20:30 | 1. FC Union Berlin | 1:1 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 18:30 | 1. FC Union Berlin | 0:3 | Borussia Dortmund |
| Bundesliga | 10.1.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2:2 | 1. FSV Mainz 05 |
| Statystyka | 1. FC Union Berlin | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.58 | 1.68 | 3.26 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.58 | 0.89 | 1.47 |
| xG | 1.66 | 1.26 | 2.92 |
| Strzały | 14.79 | 10.79 | 25.58 |
| Strzały na bramkę | 5.21 | 3.95 | 9.16 |
| Rogi | 5.32 | 3.95 | 9.27 |
| Żółte kartki | 2.47 | 2 | 4.47 |
| Czerwone kartki | 0.11 | 0.16 | 0.27 |
| Fauli | 11.89 | 11 | 22.89 |
| Posiadanie piłki | 43% | 57% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 4 (21.05%) |
4 (21.05%) |
12 (63.16%) |
12 (63.16%) |
10 (52.63%) |
10 (52.63%) |
8 (42.11%) |
2 (10.53%) |
11 (57.89%) |
6 (31.58%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (31.58%) |
9 (47.37%) |
6 (31.58%) |
6 (31.58%) |
7 (36.84%) |
6 (31.58%) |
6 (31.58%) |
3 (15.79%) |
7 (36.84%) |
13 (68.42%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Union Berlin | 3x (15.79%) |
7x (36.84%) |
5x (26.32%) |
3x (15.79%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (21.05%) |
5x (26.32%) |
5x (26.32%) |
3x (15.79%) |
2x (10.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (10.53%) |
1x (5.26%) |
3x (15.79%) |
3x (15.79%) |
6x (31.58%) |
2x (10.53%) |
2x (10.53%) |
| 1. FC Union Berlin zdobywa gola | 16x (84.21%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (78.95%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 14x (73.68%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (31.58%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (5.26%) |
| 2 | 2 (10.53%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.26%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (15.79%) |
| 2 | 1 (5.26%) |
| 3 | 2 (10.53%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (15.79%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (5.26%) |
| Remis - zwycięstwo | 1 (5.26%) |
| Remis - remis | 5 (26.32%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (21.05%) |
| Porażka - porażka | 5 (26.32%) |
| Ilość meczów | 8 (42.11%) |
| z tego zwycięstw | 4 (50%) |
| z tego remisów | 2 (25%) |
| z tego porażek | 2 (25%) |
| Ilość meczów | 9 (47.37%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 5 (55.56%) |
| z tego porażek | 4 (44.44%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Union Berlin | 1x (5.26%) |
18x (94.74%) |
6x (31.58%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (15.79%) |
16x (84.21%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
19x (100%) |
18x (94.74%) |
7x (36.84%) |
1x (5.26%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (21.05%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |