|
1. FC Union Berlin |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 35 | 9 (25.71%) | 11 (31.43%) | 15 (42.86%) |
| Bundesliga | 29.8.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 3:3 | Eintracht Frankfurt |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 4:0 | FC Augsburg |
| Bundesliga | 10.5.2026 | 19:30 | 1. FSV Mainz 05 | 1:3 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 2:2 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 24.4.2026 | 20:30 | RB Leipzig | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:2 | VfL Wolfsburg |
| Bundesliga | 11.4.2026 | 15:30 | 1. FC Heidenheim | 3:1 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 5.4.2026 | 15:30 | 1. FC Union Berlin | 1:1 | FC St. Pauli |
| Bundesliga | 21.3.2026 | 15:30 | FC Bayern München | 4:0 | 1. FC Union Berlin |
| Bundesliga | 15.3.2026 | 17:30 | SC Freiburg | 0:1 | 1. FC Union Berlin |
| Statystyka | 1. FC Union Berlin | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.37 | 1.74 | 3.11 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.46 | 0.91 | 1.37 |
| xG | 1.49 | 1.43 | 2.92 |
| Strzały | 13.37 | 12.69 | 26.06 |
| Strzały na bramkę | 4.43 | 4.4 | 8.83 |
| Rogi | 5.06 | 4.54 | 9.6 |
| Żółte kartki | 2.11 | 1.94 | 4.05 |
| Czerwone kartki | 0.09 | 0.11 | 0.2 |
| Fauli | 12.34 | 9.86 | 22.2 |
| Posiadanie piłki | 41.4% | 58.6% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 9 (25.71%) |
7 (20%) |
18 (51.43%) |
18 (51.43%) |
14 (40%) |
17 (48.57%) |
14 (40%) |
3 (8.57%) |
23 (65.71%) |
9 (25.71%) |
| Przeciwnik przeważa | 15 (42.86%) |
17 (48.57%) |
16 (45.71%) |
16 (45.71%) |
16 (45.71%) |
13 (37.14%) |
12 (34.29%) |
4 (11.43%) |
11 (31.43%) |
26 (74.29%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Union Berlin | 7x (20%) |
16x (45.71%) |
6x (17.14%) |
4x (11.43%) |
2x (5.71%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (20%) |
10x (28.57%) |
6x (17.14%) |
9x (25.71%) |
3x (8.57%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 2x (5.71%) |
6x (17.14%) |
6x (17.14%) |
3x (8.57%) |
12x (34.29%) |
3x (8.57%) |
3x (8.57%) |
| 1. FC Union Berlin zdobywa gola | 28x (80%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 28x (80%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 23x (65.71%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 8x (22.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 3 (8.57%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (17.14%) |
| 2 | 6 (17.14%) |
| 3 | 2 (5.71%) |
| 4+ | 1 (2.86%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (17.14%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (2.86%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (8.57%) |
| Remis - remis | 6 (17.14%) |
| Remis - porażka | 2 (5.71%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 5 (14.29%) |
| Porażka - porażka | 12 (34.29%) |
| Ilość meczów | 14 (40%) |
| z tego zwycięstw | 9 (64.29%) |
| z tego remisów | 2 (14.29%) |
| z tego porażek | 3 (21.43%) |
| Ilość meczów | 19 (54.29%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 7 (36.84%) |
| z tego porażek | 12 (63.16%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 3:1 | 3 |
| 4:0 | 1 |
| 4:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 2 |
| 1:1 | 5 |
| 2:2 | 3 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 2 |
| 1:3 | 4 |
| 1:4 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| 2:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. FC Union Berlin | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
7x (20%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 5x (14.29%) |
30x (85.71%) |
4x (11.43%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
35x (100%) |
34x (97.14%) |
11x (31.43%) |
1x (2.86%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (14.29%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (11.43%) |
| 2 | 1 (2.86%) |
| 3 | 0 (0%) |