|
AS Excelsior |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 17 | 5 (29.41%) | 3 (17.65%) | 9 (52.94%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 16:30 | AS Excelsior | 2:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 1:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | AS Excelsior | 1:1 | FC Volendam |
| Eredivisie | 26.4.2026 | 12:15 | AS Excelsior | 5:0 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 21:00 | AS Excelsior | 0:2 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 7.3.2026 | 21:00 | AS Excelsior | 1:2 | SC Heerenveen |
| Eredivisie | 1.3.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 0:1 | Go Ahead Eagles |
| Eredivisie | 14.2.2026 | 18:45 | AS Excelsior | 1:2 | AZ Alkmaar |
| Eredivisie | 1.2.2026 | 12:15 | AS Excelsior | 2:2 | AFC Ajax |
| Eredivisie | 17.1.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 2:2 | SC Telstar |
| Statystyka | AS Excelsior | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.24 | 1.35 | 2.59 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.59 | 0.41 | 1 |
| xG | 1.45 | 1.49 | 2.94 |
| Strzały | 12.94 | 13.59 | 26.53 |
| Strzały na bramkę | 4.35 | 4.59 | 8.94 |
| Rogi | 4.29 | 4.29 | 8.58 |
| Żółte kartki | 1.29 | 1.18 | 2.47 |
| Czerwone kartki | 0.12 | 0.12 | 0.24 |
| Fauli | 10.88 | 8.06 | 18.94 |
| Posiadanie piłki | 49.53% | 50.47% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 5 (29.41%) |
7 (41.18%) |
7 (41.18%) |
7 (41.18%) |
5 (29.41%) |
10 (58.82%) |
6 (35.29%) |
1 (5.88%) |
14 (82.35%) |
6 (35.29%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (52.94%) |
4 (23.53%) |
10 (58.82%) |
9 (52.94%) |
7 (41.18%) |
6 (35.29%) |
5 (29.41%) |
1 (5.88%) |
3 (17.65%) |
10 (58.82%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 4x (23.53%) |
8x (47.06%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (17.65%) |
5x (29.41%) |
9x (52.94%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
4x (23.53%) |
3x (17.65%) |
7x (41.18%) |
2x (11.76%) |
1x (5.88%) |
0x (0%) |
| AS Excelsior zdobywa gola | 13x (76.47%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 14x (82.35%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 10x (58.82%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 2x (11.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (23.53%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (5.88%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (41.18%) |
| 2 | 2 (11.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 5 (29.41%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 2 (11.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Remis - remis | 2 (11.76%) |
| Remis - porażka | 4 (23.53%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (5.88%) |
| Porażka - porażka | 3 (17.65%) |
| Ilość meczów | 8 (47.06%) |
| z tego zwycięstw | 5 (62.5%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 3 (37.5%) |
| Ilość meczów | 9 (52.94%) |
| z tego zwycięstw | 0 (0%) |
| z tego remisów | 3 (33.33%) |
| z tego porażek | 6 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:1 | 2 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 1 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 2 |
| 1:2 | 5 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 3x (17.65%) |
14x (82.35%) |
3x (17.65%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (17.65%) |
14x (82.35%) |
4x (23.53%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
17x (100%) |
16x (94.12%) |
6x (35.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (17.65%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (11.76%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |