|
AS Excelsior |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 33 | 11 (33.33%) | 8 (24.24%) | 14 (42.42%) |
| Eredivisie | 29.8.2026 | 16:30 | AS Excelsior | 2:1 | Sparta Rotterdam |
| Eredivisie | 15.8.2026 | 20:00 | AS Excelsior | 1:2 | PSV Eindhoven |
| Eredivisie | 7.8.2026 | 20:00 | SC Cambuur | 0:4 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 17.5.2026 | 14:30 | Sparta Rotterdam | 2:3 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 10.5.2026 | 16:45 | AS Excelsior | 1:1 | FC Volendam |
| Eredivisie | 2.5.2026 | 18:45 | FC Groningen | 2:3 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 26.4.2026 | 12:15 | AS Excelsior | 5:0 | FC Utrecht |
| Eredivisie | 12.4.2026 | 14:30 | PEC Zwolle | 2:2 | AS Excelsior |
| Eredivisie | 4.4.2026 | 21:00 | AS Excelsior | 0:2 | NEC Nijmegen |
| Eredivisie | 20.3.2026 | 20:00 | Heracles Almelo | 1:1 | AS Excelsior |
| Statystyka | AS Excelsior | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.42 | 1.45 | 2.87 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.73 | 0.55 | 1.28 |
| xG | 1.41 | 1.58 | 2.99 |
| Strzały | 12.76 | 14.09 | 26.85 |
| Strzały na bramkę | 4.33 | 4.94 | 9.27 |
| Rogi | 4.3 | 5.12 | 9.42 |
| Żółte kartki | 1.24 | 1.33 | 2.57 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.09 | 0.15 |
| Fauli | 11.91 | 8.24 | 20.15 |
| Posiadanie piłki | 48.24% | 51.76% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 11 (33.33%) |
13 (39.39%) |
11 (33.33%) |
13 (39.39%) |
7 (21.21%) |
15 (45.45%) |
10 (30.3%) |
1 (3.03%) |
27 (81.82%) |
13 (39.39%) |
| Przeciwnik przeważa | 14 (42.42%) |
8 (24.24%) |
21 (63.64%) |
19 (57.58%) |
19 (57.58%) |
17 (51.52%) |
11 (33.33%) |
2 (6.06%) |
6 (18.18%) |
17 (51.52%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 6x (18.18%) |
14x (42.42%) |
9x (27.27%) |
2x (6.06%) |
1x (3.03%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (18.18%) |
9x (27.27%) |
17x (51.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.03%) |
4x (12.12%) |
7x (21.21%) |
12x (36.36%) |
5x (15.15%) |
3x (9.09%) |
1x (3.03%) |
| AS Excelsior zdobywa gola | 27x (81.82%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 27x (81.82%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 22x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 6x (18.18%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (24.24%) |
| 2 | 1 (3.03%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 2 (6.06%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (30.3%) |
| 2 | 3 (9.09%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.03%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (27.27%) |
| Zwycięstwo - remis | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - porażka | 4 (12.12%) |
| Remis - zwycięstwo | 2 (6.06%) |
| Remis - remis | 5 (15.15%) |
| Remis - porażka | 5 (15.15%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 3 (9.09%) |
| Porażka - porażka | 5 (15.15%) |
| Ilość meczów | 15 (45.45%) |
| z tego zwycięstw | 10 (66.67%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 5 (33.33%) |
| Ilość meczów | 17 (51.52%) |
| z tego zwycięstw | 1 (5.88%) |
| z tego remisów | 7 (41.18%) |
| z tego porażek | 9 (52.94%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 4 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 5:0 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 3 |
| 2:2 | 4 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:1 | 2 |
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 8 |
| 1:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| AS Excelsior | 7x (21.21%) |
26x (78.79%) |
4x (12.12%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (12.12%) |
29x (87.88%) |
8x (24.24%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
33x (100%) |
32x (96.97%) |
16x (48.48%) |
1x (3.03%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (9.09%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 4 (12.12%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |