RCD Espanyol - znak

RCD Espanyol

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
19 7 (36.84%) 4 (21.05%) 8 (42.11%)

Ostatnie mecze

La Liga 3.5.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Real Madrid CF
La Liga 27.4.2026 21:00 RCD Espanyol 0:0 Levante UD
La Liga 21.3.2026 16:15 RCD Espanyol 1:2 Getafe CF
La Liga 9.3.2026 21:00 RCD Espanyol 1:1 Real Oviedo SAD
La Liga 14.2.2026 14:00 RCD Espanyol 2:2 RC Celta de Vigo
La Liga 30.1.2026 21:00 RCD Espanyol 1:2 Deportivo Alaves SAD
La Liga 16.1.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 Girona FC
La Liga 3.1.2026 21:00 RCD Espanyol 0:2 FC Barcelona
La Liga 7.12.2025 18:30 RCD Espanyol 1:0 Rayo Vallecano de Madrid
La Liga 24.11.2025 21:00 RCD Espanyol 2:1 Sevilla FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka RCD Espanyol Przeciwnicy Razem
Bramki 1.05 1.32 2.37
Bramki w pierwszej połowie 0.32 0.53 0.85
xG 1.52 1.27 2.79
Strzały 13.11 11.74 24.85
Strzały na bramkę 4.47 4.53 9
Rogi 4.89 4.47 9.36
Żółte kartki 2.32 2.84 5.16
Czerwone kartki 0.21 0.05 0.26
Fauli 13.42 13.11 26.53
Posiadanie piłki 44.05% 55.95% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 7
(36.84%)
3
(15.79%)
11
(57.89%)
10
(52.63%)
7
(36.84%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
3
(15.79%)
6
(31.58%)
4
(21.05%)
Przeciwnik przeważa 8
(42.11%)
6
(31.58%)
8
(42.11%)
8
(42.11%)
9
(47.37%)
7
(36.84%)
8
(42.11%)
0
(0%)
9
(47.37%)
12
(63.16%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
RCD Espanyol 6x
(31.58%)
7x
(36.84%)
5x
(26.32%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(26.32%)
3x
(15.79%)
11x
(57.89%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 1x
(5.26%)
3x
(15.79%)
7x
(36.84%)
5x
(26.32%)
2x
(10.53%)
1x
(5.26%)
0x
(0%)
RCD Espanyol zdobywa gola 13x (68.42%)
Przeciwnik zdobywa gola 14x (73.68%)
Obie drużyny zdobędą gola 9x (47.37%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 3x (15.79%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (31.58%)
2 1 (5.26%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 5 (26.32%)
3 0 (0%)
4+ 0 (0%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 2 (10.53%)
Zwycięstwo - remis 0 (0%)
Zwycięstwo - porażka 1 (5.26%)
Remis - zwycięstwo 4 (21.05%)
Remis - remis 2 (10.53%)
Remis - porażka 4 (21.05%)
Porażka - zwycięstwo 1 (5.26%)
Porażka - remis 2 (10.53%)
Porażka - porażka 3 (15.79%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 8 (42.11%)
z tego zwycięstw 6 (75%)
z tego remisów 0 (0%)
z tego porażek 2 (25%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 10 (52.63%)
z tego zwycięstw 1 (10%)
z tego remisów 3 (30%)
z tego porażek 6 (60%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 1
2:1 2
3:2 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 1
1:1 1
2:2 2

Porażki

Wynik Ilość
0:2 5
1:2 3

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
RCD Espanyol 1x
(5.26%)
18x
(94.74%)
3x
(15.79%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(36.84%)
12x
(63.16%)
2x
(10.53%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
19x
(100%)
18x
(94.74%)
7x
(36.84%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (15.79%)
2 2 (10.53%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (10.53%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)