|
Real Betis Balompie |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 27 | 16 (59.26%) | 7 (25.93%) | 4 (14.81%) |
| La Liga | 4.9.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Madrid CF |
| La Liga | 21.8.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:0 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 23.5.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 2:1 | Levante UD |
| La Liga | 12.5.2026 | 20:00 | Real Betis Balompie | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 3.5.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 3:0 | Real Oviedo SAD |
| La Liga | 24.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 1:1 | Real Madrid CF |
| Liga Europejska | 16.4.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 2:4 | SC Braga |
| La Liga | 4.4.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 0:0 | RCD Espanyol |
| Liga Europejska | 19.3.2026 | 21:00 | Real Betis Balompie | 4:0 | Panathinaikos FC |
| La Liga | 15.3.2026 | 18:30 | Real Betis Balompie | 1:1 | RC Celta de Vigo |
| Statystyka | Real Betis Balompie | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.85 | 1.15 | 3 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.96 | 0.74 | 1.7 |
| xG | 1.68 | 1.34 | 3.02 |
| Strzały | 15.15 | 11.63 | 26.78 |
| Strzały na bramkę | 5.52 | 4.19 | 9.71 |
| Rogi | 4.11 | 4.26 | 8.37 |
| Żółte kartki | 2.04 | 2.41 | 4.45 |
| Czerwone kartki | 0.04 | 0.07 | 0.11 |
| Fauli | 11.15 | 12.44 | 23.59 |
| Posiadanie piłki | 51.81% | 48.19% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 16 (59.26%) |
10 (37.04%) |
18 (66.67%) |
18 (66.67%) |
15 (55.56%) |
9 (33.33%) |
9 (33.33%) |
1 (3.7%) |
12 (44.44%) |
16 (59.26%) |
| Przeciwnik przeważa | 4 (14.81%) |
7 (25.93%) |
9 (33.33%) |
8 (29.63%) |
8 (29.63%) |
14 (51.85%) |
12 (44.44%) |
2 (7.41%) |
12 (44.44%) |
9 (33.33%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompie | 3x (11.11%) |
6x (22.22%) |
12x (44.44%) |
4x (14.81%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (37.04%) |
11x (40.74%) |
3x (11.11%) |
0x (0%) |
1x (3.7%) |
2x (7.41%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (3.7%) |
2x (7.41%) |
8x (29.63%) |
8x (29.63%) |
5x (18.52%) |
1x (3.7%) |
2x (7.41%) |
| Real Betis Balompie zdobywa gola | 24x (88.89%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 17x (62.96%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (55.56%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (14.81%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (29.63%) |
| 2 | 4 (14.81%) |
| 3 | 2 (7.41%) |
| 4+ | 2 (7.41%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 3 (11.11%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 1 (3.7%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 8 (29.63%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (3.7%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (3.7%) |
| Remis - zwycięstwo | 8 (29.63%) |
| Remis - remis | 2 (7.41%) |
| Remis - porażka | 0 (0%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 4 (14.81%) |
| Porażka - porażka | 3 (11.11%) |
| Ilość meczów | 19 (70.37%) |
| z tego zwycięstw | 14 (73.68%) |
| z tego remisów | 3 (15.79%) |
| z tego porażek | 2 (10.53%) |
| Ilość meczów | 7 (25.93%) |
| z tego zwycięstw | 2 (28.57%) |
| z tego remisów | 3 (42.86%) |
| z tego porażek | 2 (28.57%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 3 |
| 2:1 | 6 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 1 |
| 4:0 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 4 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:5 | 1 |
| 2:4 | 1 |
| 3:5 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Real Betis Balompie | 1x (3.7%) |
26x (96.3%) |
6x (22.22%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (22.22%) |
21x (77.78%) |
1x (3.7%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
27x (100%) |
27x (100%) |
13x (48.15%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (18.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 1 (3.7%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |