|
Villarreal CF |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 13 (61.9%) | 2 (9.52%) | 6 (28.57%) |
| La Liga | 24.5.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 5:1 | Club Atletico de Madrid |
| La Liga | 13.5.2026 | 19:00 | Villarreal CF | 2:3 | Sevilla FC |
| La Liga | 2.5.2026 | 14:00 | Villarreal CF | 5:1 | Levante UD |
| La Liga | 26.4.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 2:1 | RC Celta de Vigo |
| La Liga | 20.3.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 3:1 | Real Sociedad de Fútbol |
| La Liga | 8.3.2026 | 14:00 | Villarreal CF | 2:1 | Elche CF |
| La Liga | 22.2.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 2:1 | Valencia CF |
| La Liga | 9.2.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 4:1 | RCD Espanyol |
| La Liga | 24.1.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 0:2 | Real Madrid CF |
| Liga Mistrzów | 20.1.2026 | 21:00 | Villarreal CF | 1:2 | AFC Ajax |
| Statystyka | Villarreal CF | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 2.19 | 1.33 | 3.52 |
| Bramki w pierwszej połowie | 1.1 | 0.48 | 1.58 |
| xG | 1.6 | 1.37 | 2.97 |
| Strzały | 14.19 | 11.71 | 25.9 |
| Strzały na bramkę | 5.48 | 3.76 | 9.24 |
| Rogi | 4.86 | 4.81 | 9.67 |
| Żółte kartki | 1.86 | 1.95 | 3.81 |
| Czerwone kartki | 0.05 | 0.1 | 0.15 |
| Fauli | 12 | 12.05 | 24.05 |
| Posiadanie piłki | 45.9% | 54.1% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 13 (61.9%) |
11 (52.38%) |
14 (66.67%) |
15 (71.43%) |
15 (71.43%) |
11 (52.38%) |
8 (38.1%) |
1 (4.76%) |
11 (52.38%) |
6 (28.57%) |
| Przeciwnik przeważa | 6 (28.57%) |
4 (19.05%) |
7 (33.33%) |
6 (28.57%) |
4 (19.05%) |
9 (42.86%) |
7 (33.33%) |
2 (9.52%) |
10 (47.62%) |
15 (71.43%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal CF | 3x (14.29%) |
2x (9.52%) |
10x (47.62%) |
2x (9.52%) |
2x (9.52%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (14.29%) |
10x (47.62%) |
6x (28.57%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
1x (4.76%) |
4x (19.05%) |
6x (28.57%) |
5x (23.81%) |
3x (14.29%) |
2x (9.52%) |
| Villarreal CF zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 15x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (19.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 6 (28.57%) |
| 2 | 3 (14.29%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 3 (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 3 (14.29%) |
| 3 | 0 (0%) |
| 4+ | 0 (0%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 9 (42.86%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (9.52%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Remis - remis | 0 (0%) |
| Remis - porażka | 3 (14.29%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.76%) |
| Porażka - remis | 0 (0%) |
| Porażka - porażka | 3 (14.29%) |
| Ilość meczów | 15 (71.43%) |
| z tego zwycięstw | 11 (73.33%) |
| z tego remisów | 2 (13.33%) |
| z tego porażek | 2 (13.33%) |
| Ilość meczów | 6 (28.57%) |
| z tego zwycięstw | 2 (33.33%) |
| z tego remisów | 0 (0%) |
| z tego porażek | 4 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 1 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 5 |
| 3:1 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:1 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 3 |
| 1:2 | 1 |
| 2:3 | 2 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Villarreal CF | 2x (9.52%) |
19x (90.48%) |
5x (23.81%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
19x (90.48%) |
10x (47.62%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |