Villarreal CF - znak

Villarreal CF

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
46 20 (43.48%) 8 (17.39%) 18 (39.13%)

Ostatnie mecze

La Liga 28.8.2026 21:30 Deportivo Alaves SAD 1:0 Villarreal CF
La Liga 23.8.2026 17:00 Club Atletico de Madrid 2:2 Villarreal CF
La Liga 16.8.2026 17:00 Racing de Santander 2:2 Villarreal CF
La Liga 24.5.2026 21:00 Villarreal CF 5:1 Club Atletico de Madrid
La Liga 17.5.2026 19:00 Rayo Vallecano de Madrid 2:0 Villarreal CF
La Liga 13.5.2026 19:00 Villarreal CF 2:3 Sevilla FC
La Liga 10.5.2026 14:00 RCD Mallorca 1:1 Villarreal CF
La Liga 2.5.2026 14:00 Villarreal CF 5:1 Levante UD
La Liga 26.4.2026 21:00 Villarreal CF 2:1 RC Celta de Vigo
La Liga 23.4.2026 21:30 Real Oviedo SAD 1:1 Villarreal CF

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Villarreal CF Przeciwnicy Razem
Bramki 1.59 1.48 3.07
Bramki w pierwszej połowie 0.78 0.61 1.39
xG 1.37 1.52 2.89
Strzały 12.07 13.02 25.09
Strzały na bramkę 4.37 4.02 8.39
Rogi 4.02 4.91 8.93
Żółte kartki 2.17 2.07 4.24
Czerwone kartki 0.09 0.07 0.16
Fauli 12.22 12.59 24.81
Posiadanie piłki 44.67% 55.33% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 20
(43.48%)
18
(39.13%)
18
(39.13%)
20
(43.48%)
24
(52.17%)
17
(36.96%)
19
(41.3%)
4
(8.7%)
22
(47.83%)
12
(26.09%)
Przeciwnik przeważa 18
(39.13%)
15
(32.61%)
28
(60.87%)
25
(54.35%)
17
(36.96%)
26
(56.52%)
16
(34.78%)
3
(6.52%)
22
(47.83%)
34
(73.91%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Villarreal CF 12x
(26.09%)
9x
(19.57%)
17x
(36.96%)
4x
(8.7%)
2x
(4.35%)
2x
(4.35%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 6x
(13.04%)
20x
(43.48%)
14x
(30.43%)
4x
(8.7%)
2x
(4.35%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
6x
(13.04%)
12x
(26.09%)
10x
(21.74%)
11x
(23.91%)
5x
(10.87%)
2x
(4.35%)
Villarreal CF zdobywa gola 34x (73.91%)
Przeciwnik zdobywa gola 40x (86.96%)
Obie drużyny zdobędą gola 28x (60.87%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 8x (17.39%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 10 (21.74%)
2 6 (13.04%)
3 1 (2.17%)
4+ 3 (6.52%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (17.39%)
2 7 (15.22%)
3 2 (4.35%)
4+ 1 (2.17%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 15 (32.61%)
Zwycięstwo - remis 3 (6.52%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (8.7%)
Remis - remis 3 (6.52%)
Remis - porażka 6 (13.04%)
Porażka - zwycięstwo 1 (2.17%)
Porażka - remis 2 (4.35%)
Porażka - porażka 12 (26.09%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 25 (54.35%)
z tego zwycięstw 18 (72%)
z tego remisów 5 (20%)
z tego porażek 2 (8%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 21 (45.65%)
z tego zwycięstw 2 (9.52%)
z tego remisów 3 (14.29%)
z tego porażek 16 (76.19%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 2
2:0 3
2:1 7
3:1 3
3:2 1
4:0 1
4:1 1
5:1 2

Remisy

Wynik Ilość
1:1 3
2:2 5

Porażki

Wynik Ilość
0:1 4
0:2 6
0:3 1
0:4 1
1:2 2
1:3 1
1:4 1
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Villarreal CF 14x
(30.43%)
32x
(69.57%)
7x
(15.22%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 9x
(19.57%)
37x
(80.43%)
6x
(13.04%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
46x
(100%)
42x
(91.3%)
21x
(45.65%)
0x
(0%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 5 (10.87%)
2 1 (2.17%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (8.7%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)