Elche CF - znak

Elche CF

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
18 8 (44.44%) 7 (38.89%) 3 (16.67%)

Ostatnie mecze

La Liga 23.8.2026 21:30 Elche CF 0:5 FC Barcelona
La Liga 17.5.2026 19:00 Elche CF 1:0 Getafe CF
La Liga 9.5.2026 14:00 Elche CF 1:1 Deportivo Alaves SAD
La Liga 22.4.2026 19:00 Elche CF 3:2 Club Atletico de Madrid
La Liga 11.4.2026 16:15 Elche CF 1:0 Valencia CF
La Liga 21.3.2026 14:00 Elche CF 2:1 RCD Mallorca
La Liga 1.3.2026 14:00 Elche CF 2:2 RCD Espanyol
La Liga 13.2.2026 21:00 Elche CF 0:0 CA Osasuna
La Liga 31.1.2026 21:00 Elche CF 1:3 FC Barcelona
La Liga 19.1.2026 21:00 Elche CF 2:2 Sevilla FC

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Elche CF Przeciwnicy Razem
Bramki 1.5 1.28 2.78
Bramki w pierwszej połowie 0.61 0.56 1.17
xG 1.55 1.42 2.97
Strzały 13.28 12.83 26.11
Strzały na bramkę 4.72 4.61 9.33
Rogi 4.94 3.56 8.5
Żółte kartki 1.89 2.39 4.28
Czerwone kartki 0.06 0.17 0.23
Fauli 13.17 14.28 27.45
Posiadanie piłki 58.67% 41.33% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 8
(44.44%)
5
(27.78%)
12
(66.67%)
11
(61.11%)
9
(50%)
10
(55.56%)
5
(27.78%)
1
(5.56%)
8
(44.44%)
12
(66.67%)
Przeciwnik przeważa 3
(16.67%)
3
(16.67%)
6
(33.33%)
6
(33.33%)
8
(44.44%)
5
(27.78%)
8
(44.44%)
3
(16.67%)
10
(55.56%)
5
(27.78%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Elche CF 3x
(16.67%)
7x
(38.89%)
5x
(27.78%)
2x
(11.11%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(38.89%)
4x
(22.22%)
4x
(22.22%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
2x
(11.11%)
3x
(16.67%)
6x
(33.33%)
2x
(11.11%)
0x
(0%)
Elche CF zdobywa gola 15x (83.33%)
Przeciwnik zdobywa gola 11x (61.11%)
Obie drużyny zdobędą gola 10x (55.56%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 4x (22.22%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 6 (33.33%)
2 0 (0%)
3 1 (5.56%)
4+ 1 (5.56%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 0 (0%)
2 2 (11.11%)
3 0 (0%)
4+ 1 (5.56%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 4 (22.22%)
Zwycięstwo - remis 1 (5.56%)
Zwycięstwo - porażka 0 (0%)
Remis - zwycięstwo 4 (22.22%)
Remis - remis 6 (33.33%)
Remis - porażka 0 (0%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 0 (0%)
Porażka - porażka 3 (16.67%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 9 (50%)
z tego zwycięstw 6 (66.67%)
z tego remisów 3 (33.33%)
z tego porażek 0 (0%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 7 (38.89%)
z tego zwycięstw 2 (28.57%)
z tego remisów 2 (28.57%)
z tego porażek 3 (42.86%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 2
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 2
2:2 3

Porażki

Wynik Ilość
0:5 1
1:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Elche CF 3x
(16.67%)
15x
(83.33%)
3x
(16.67%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 5x
(27.78%)
13x
(72.22%)
5x
(27.78%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
18x
(100%)
17x
(94.44%)
9x
(50%)
1x
(5.56%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (22.22%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 3 (16.67%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)