Elche CF - znak

Elche CF

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
39 9 (23.08%) 12 (30.77%) 18 (46.15%)

Ostatnie mecze

La Liga 28.8.2026 19:00 Racing de Santander 3:2 Elche CF
La Liga 23.8.2026 21:30 Elche CF 0:5 FC Barcelona
La Liga 17.8.2026 21:00 RC Deportivo A Coruña 1:1 Elche CF
La Liga 23.5.2026 21:00 Girona FC 1:1 Elche CF
La Liga 17.5.2026 19:00 Elche CF 1:0 Getafe CF
La Liga 12.5.2026 20:00 Real Betis Balompie 2:1 Elche CF
La Liga 9.5.2026 14:00 Elche CF 1:1 Deportivo Alaves SAD
La Liga 3.5.2026 14:00 RC Celta de Vigo 3:1 Elche CF
La Liga 26.4.2026 16:15 Real Oviedo SAD 1:2 Elche CF
La Liga 22.4.2026 19:00 Elche CF 3:2 Club Atletico de Madrid

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Elche CF Przeciwnicy Razem
Bramki 1.26 1.69 2.95
Bramki w pierwszej połowie 0.49 0.72 1.21
xG 1.32 1.52 2.84
Strzały 11.05 13.67 24.72
Strzały na bramkę 3.97 4.92 8.89
Rogi 4.13 4.18 8.31
Żółte kartki 1.97 2.26 4.23
Czerwone kartki 0.13 0.08 0.21
Fauli 13.54 14.95 28.49
Posiadanie piłki 57.46% 42.54% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 9
(23.08%)
8
(20.51%)
18
(46.15%)
16
(41.03%)
14
(35.9%)
17
(43.59%)
11
(28.21%)
5
(12.82%)
14
(35.9%)
29
(74.36%)
Przeciwnik przeważa 18
(46.15%)
12
(30.77%)
21
(53.85%)
21
(53.85%)
22
(56.41%)
17
(43.59%)
17
(43.59%)
3
(7.69%)
21
(53.85%)
9
(23.08%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Elche CF 6x
(15.38%)
21x
(53.85%)
9x
(23.08%)
2x
(5.13%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 7x
(17.95%)
12x
(30.77%)
9x
(23.08%)
9x
(23.08%)
1x
(2.56%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 2x
(5.13%)
6x
(15.38%)
6x
(15.38%)
8x
(20.51%)
12x
(30.77%)
5x
(12.82%)
0x
(0%)
Elche CF zdobywa gola 33x (84.62%)
Przeciwnik zdobywa gola 32x (82.05%)
Obie drużyny zdobędą gola 28x (71.79%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 7x (17.95%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 7 (17.95%)
2 0 (0%)
3 1 (2.56%)
4+ 1 (2.56%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 9 (23.08%)
2 7 (17.95%)
3 1 (2.56%)
4+ 1 (2.56%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 5 (12.82%)
Zwycięstwo - remis 2 (5.13%)
Zwycięstwo - porażka 1 (2.56%)
Remis - zwycięstwo 4 (10.26%)
Remis - remis 7 (17.95%)
Remis - porażka 8 (20.51%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (7.69%)
Porażka - porażka 9 (23.08%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 14 (35.9%)
z tego zwycięstw 7 (50%)
z tego remisów 5 (35.71%)
z tego porażek 2 (14.29%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 23 (58.97%)
z tego zwycięstw 2 (8.7%)
z tego remisów 5 (21.74%)
z tego porażek 16 (69.57%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:1 3
3:0 1
3:2 1
4:0 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 6
2:2 4

Porażki

Wynik Ilość
0:1 3
0:5 1
1:2 4
1:3 7
1:4 1
2:3 2

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Elche CF 11x
(28.21%)
28x
(71.79%)
4x
(10.26%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 8x
(20.51%)
31x
(79.49%)
9x
(23.08%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
39x
(100%)
37x
(94.87%)
14x
(35.9%)
1x
(2.56%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 4 (10.26%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (17.95%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)