|
Eintracht Frankfurt |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 21 | 7 (33.33%) | 5 (23.81%) | 9 (42.86%) |
| Bundesliga | 16.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | VfB Stuttgart |
| Bundesliga | 2.5.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:2 | Hamburger SV |
| Bundesliga | 18.4.2026 | 18:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | RB Leipzig |
| Bundesliga | 5.4.2026 | 17:30 | Eintracht Frankfurt | 2:2 | 1. FC Köln |
| Bundesliga | 14.3.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:0 | 1. FC Heidenheim |
| Bundesliga | 1.3.2026 | 17:30 | Eintracht Frankfurt | 2:0 | SC Freiburg |
| Bundesliga | 14.2.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 3:0 | VfL Borussia Mönchengladbach |
| Bundesliga | 31.1.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | Bayer 04 Leverkusen |
| Liga Mistrzów | 28.1.2026 | 21:00 | Eintracht Frankfurt | 0:2 | Tottenham Hotspur FC |
| Bundesliga | 24.1.2026 | 15:30 | Eintracht Frankfurt | 1:3 | TSG 1899 Hoffenheim |
| Statystyka | Eintracht Frankfurt | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.52 | 1.81 | 3.33 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.57 | 0.67 | 1.24 |
| xG | 1.42 | 1.43 | 2.85 |
| Strzały | 11.86 | 12.29 | 24.15 |
| Strzały na bramkę | 4.86 | 4.62 | 9.48 |
| Rogi | 4.71 | 4.52 | 9.23 |
| Żółte kartki | 1.43 | 2.05 | 3.48 |
| Czerwone kartki | 0.14 | 0 | 0.14 |
| Fauli | 9.76 | 9.62 | 19.38 |
| Posiadanie piłki | 51.52% | 48.48% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 7 (33.33%) |
5 (23.81%) |
12 (57.14%) |
9 (42.86%) |
9 (42.86%) |
9 (42.86%) |
6 (28.57%) |
3 (14.29%) |
8 (38.1%) |
11 (52.38%) |
| Przeciwnik przeważa | 9 (42.86%) |
5 (23.81%) |
9 (42.86%) |
11 (52.38%) |
7 (33.33%) |
10 (47.62%) |
12 (57.14%) |
0 (0%) |
9 (42.86%) |
10 (47.62%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt | 3x (14.29%) |
10x (47.62%) |
4x (19.05%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (28.57%) |
3x (14.29%) |
4x (19.05%) |
6x (28.57%) |
1x (4.76%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
3x (14.29%) |
5x (23.81%) |
4x (19.05%) |
5x (23.81%) |
0x (0%) |
4x (19.05%) |
| Eintracht Frankfurt zdobywa gola | 18x (85.71%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 15x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 12x (57.14%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 4x (19.05%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 2 (9.52%) |
| 3 | 1 (4.76%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 4 (19.05%) |
| 3 | 2 (9.52%) |
| 4+ | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 3 (14.29%) |
| Zwycięstwo - remis | 1 (4.76%) |
| Zwycięstwo - porażka | 1 (4.76%) |
| Remis - zwycięstwo | 4 (19.05%) |
| Remis - remis | 3 (14.29%) |
| Remis - porażka | 4 (19.05%) |
| Porażka - zwycięstwo | 0 (0%) |
| Porażka - remis | 1 (4.76%) |
| Porażka - porażka | 4 (19.05%) |
| Ilość meczów | 11 (52.38%) |
| z tego zwycięstw | 6 (54.55%) |
| z tego remisów | 2 (18.18%) |
| z tego porażek | 3 (27.27%) |
| Ilość meczów | 10 (47.62%) |
| z tego zwycięstw | 1 (10%) |
| z tego remisów | 3 (30%) |
| z tego porażek | 6 (60%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 3 |
| 2:0 | 2 |
| 3:0 | 1 |
| 5:1 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| 3:3 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:2 | 1 |
| 0:3 | 2 |
| 1:2 | 1 |
| 1:3 | 3 |
| 1:5 | 1 |
| 3:4 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eintracht Frankfurt | 4x (19.05%) |
17x (80.95%) |
2x (9.52%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 3x (14.29%) |
18x (85.71%) |
3x (14.29%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
21x (100%) |
20x (95.24%) |
9x (42.86%) |
1x (4.76%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 2 (9.52%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (14.29%) |
| 2 | 1 (4.76%) |
| 3 | 0 (0%) |