Eintracht Frankfurt - znak

Eintracht Frankfurt

Ilość meczów Zwycięstwa Remisy Porażki
42 10 (23.81%) 14 (33.33%) 18 (42.86%)

Ostatnie mecze

Bundesliga 29.8.2026 15:30 1. FC Union Berlin 3:3 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 16.5.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 2:2 VfB Stuttgart
Bundesliga 8.5.2026 20:30 Borussia Dortmund 3:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 2.5.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:2 Hamburger SV
Bundesliga 25.4.2026 15:30 FC Augsburg 1:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 18.4.2026 18:30 Eintracht Frankfurt 1:3 RB Leipzig
Bundesliga 11.4.2026 15:30 VfL Wolfsburg 1:2 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 5.4.2026 17:30 Eintracht Frankfurt 2:2 1. FC Köln
Bundesliga 22.3.2026 15:30 1. FSV Mainz 05 2:1 Eintracht Frankfurt
Bundesliga 14.3.2026 15:30 Eintracht Frankfurt 1:0 1. FC Heidenheim

Średnie statystyki na mecz

Statystyka Eintracht Frankfurt Przeciwnicy Razem
Bramki 1.62 2.1 3.72
Bramki w pierwszej połowie 0.76 0.86 1.62
xG 1.32 1.58 2.9
Strzały 11.07 13.52 24.59
Strzały na bramkę 4.29 5.4 9.69
Rogi 4.02 4.93 8.95
Żółte kartki 1.6 1.81 3.41
Czerwone kartki 0.1 0.05 0.15
Fauli 10.02 9.69 19.71
Posiadanie piłki 52.1% 47.9% 100%

Ilość meczów z lepszą statystyką

Bramki Bramki (1.poł) xG Strzały Str. na bramkę Rogi ŻK CK Fauli Posiadanie piłki
Więcej niż przeciwnik 10
(23.81%)
11
(26.19%)
18
(42.86%)
13
(30.95%)
11
(26.19%)
12
(28.57%)
15
(35.71%)
4
(9.52%)
19
(45.24%)
21
(50%)
Przeciwnik przeważa 18
(42.86%)
13
(30.95%)
24
(57.14%)
26
(61.9%)
21
(50%)
25
(59.52%)
19
(45.24%)
1
(2.38%)
19
(45.24%)
20
(47.62%)

Ilość goli w meczach

0 1 2 3 4 5 6+
Eintracht Frankfurt 6x
(14.29%)
18x
(42.86%)
10x
(23.81%)
5x
(11.9%)
1x
(2.38%)
1x
(2.38%)
1x
(2.38%)
Przeciwnicy 8x
(19.05%)
8x
(19.05%)
7x
(16.67%)
14x
(33.33%)
2x
(4.76%)
2x
(4.76%)
1x
(2.38%)
Łącznie w meczu 2x
(4.76%)
3x
(7.14%)
9x
(21.43%)
7x
(16.67%)
7x
(16.67%)
4x
(9.52%)
10x
(23.81%)
Eintracht Frankfurt zdobywa gola 36x (85.71%)
Przeciwnik zdobywa gola 34x (80.95%)
Obie drużyny zdobędą gola 30x (71.43%)
Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli 13x (30.95%)

O ile goli wygrywa/przegrywa się?

Zwycięstwo o X bramek

X Częstotliwość
1 5 (11.9%)
2 3 (7.14%)
3 1 (2.38%)
4+ 1 (2.38%)

Porażka o X bramek

X Częstotliwość
1 8 (19.05%)
2 5 (11.9%)
3 2 (4.76%)
4+ 3 (7.14%)

Kiedy padają gole?

Połowa - ostateczny wynik

Zwycięstwo - Zwycięstwo 6 (14.29%)
Zwycięstwo - remis 3 (7.14%)
Zwycięstwo - porażka 2 (4.76%)
Remis - zwycięstwo 4 (9.52%)
Remis - remis 8 (19.05%)
Remis - porażka 6 (14.29%)
Porażka - zwycięstwo 0 (0%)
Porażka - remis 3 (7.14%)
Porażka - porażka 10 (23.81%)

Pierwsza zdobyta bramka

Ilość meczów 18 (42.86%)
z tego zwycięstw 8 (44.44%)
z tego remisów 4 (22.22%)
z tego porażek 6 (33.33%)

Pierwsza stracona bramka

Ilość meczów 22 (52.38%)
z tego zwycięstw 2 (9.09%)
z tego remisów 8 (36.36%)
z tego porażek 12 (54.55%)

Częstotliwość wyników

Zwycięstwo

Wynik Ilość
1:0 3
2:0 2
2:1 1
3:0 1
4:3 1
5:1 1
6:4 1

Remisy

Wynik Ilość
0:0 2
1:1 6
2:2 3
3:3 3

Porażki

Wynik Ilość
0:2 1
0:3 2
0:6 1
1:2 3
1:3 4
1:5 2
2:3 4
3:4 1

Statystyka xG w meczach

<1 1+ 2+ 3+ 4+ 5+
Eintracht Frankfurt 12x
(28.57%)
30x
(71.43%)
3x
(7.14%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Przeciwnicy 4x
(9.52%)
38x
(90.48%)
9x
(21.43%)
0x
(0%)
0x
(0%)
0x
(0%)
Łącznie w meczu 0x
(0%)
42x
(100%)
40x
(95.24%)
19x
(45.24%)
1x
(2.38%)
0x
(0%)

xG lepsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 2 (4.76%)
2 0 (0%)
3 0 (0%)

xG gorsze niż przeciwnik o więcej niż X:

X Częstotliwość
1 7 (16.67%)
2 1 (2.38%)
3 0 (0%)