|
SSA Jagiellonia Białystok |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 24 | 12 (50%) | 5 (20.83%) | 7 (29.17%) |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 17:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 3:2 | MKS Pogoń Szczecin |
| Ekstraklasa | 24.4.2026 | 20:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 4.4.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:0 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 21.3.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | Wisła Płock SA |
| Ekstraklasa | 17.3.2026 | 19:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 2:1 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 14.3.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 1.3.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 2:2 | Legia Warszawa |
| Ekstraklasa | 22.2.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:1 | RKS Radomiak Radom |
| Liga Konferencyjna | 19.2.2026 | 21:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:3 | ACF Fiorentina |
| Ekstraklasa | 7.2.2026 | 17:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 4:1 | Motor Lublin SA |
| Statystyka | SSA Jagiellonia Białystok | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.88 | 1.38 | 3.26 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.79 | 0.63 | 1.42 |
| xG | 1.87 | 1.31 | 3.18 |
| Strzały | 15.71 | 11.17 | 26.88 |
| Strzały na bramkę | 6.13 | 3.83 | 9.96 |
| Rogi | 5.67 | 4.08 | 9.75 |
| Żółte kartki | 1.96 | 2 | 3.96 |
| Czerwone kartki | 0 | 0.13 | 0.13 |
| Fauli | 12.71 | 13.96 | 26.67 |
| Posiadanie piłki | 58.71% | 41.29% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 12 (50%) |
8 (33.33%) |
16 (66.67%) |
17 (70.83%) |
17 (70.83%) |
15 (62.5%) |
9 (37.5%) |
0 (0%) |
6 (25%) |
20 (83.33%) |
| Przeciwnik przeważa | 7 (29.17%) |
6 (25%) |
8 (33.33%) |
7 (29.17%) |
5 (20.83%) |
6 (25%) |
9 (37.5%) |
3 (12.5%) |
15 (62.5%) |
4 (16.67%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 3x (12.5%) |
9x (37.5%) |
4x (16.67%) |
5x (20.83%) |
2x (8.33%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 6x (25%) |
6x (25%) |
10x (41.67%) |
1x (4.17%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 1x (4.17%) |
2x (8.33%) |
3x (12.5%) |
8x (33.33%) |
6x (25%) |
3x (12.5%) |
1x (4.17%) |
| SSA Jagiellonia Białystok zdobywa gola | 21x (87.5%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 18x (75%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 16x (66.67%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 5x (20.83%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (20.83%) |
| 2 | 3 (12.5%) |
| 3 | 3 (12.5%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 5 (20.83%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 1 (4.17%) |
| 4+ | 1 (4.17%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 6 (25%) |
| Zwycięstwo - remis | 2 (8.33%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 5 (20.83%) |
| Remis - remis | 2 (8.33%) |
| Remis - porażka | 3 (12.5%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (4.17%) |
| Porażka - remis | 1 (4.17%) |
| Porażka - porażka | 4 (16.67%) |
| Ilość meczów | 14 (58.33%) |
| z tego zwycięstw | 11 (78.57%) |
| z tego remisów | 2 (14.29%) |
| z tego porażek | 1 (7.14%) |
| Ilość meczów | 9 (37.5%) |
| z tego zwycięstw | 1 (11.11%) |
| z tego remisów | 2 (22.22%) |
| z tego porażek | 6 (66.67%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 2 |
| 2:0 | 1 |
| 2:1 | 1 |
| 3:0 | 1 |
| 3:1 | 2 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 1 |
| 1:1 | 2 |
| 2:2 | 2 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:3 | 1 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 5 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 1x (4.17%) |
23x (95.83%) |
7x (29.17%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 7x (29.17%) |
17x (70.83%) |
2x (8.33%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
24x (100%) |
23x (95.83%) |
14x (58.33%) |
1x (4.17%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 8 (33.33%) |
| 2 | 1 (4.17%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 0 (0%) |
| 2 | 0 (0%) |
| 3 | 0 (0%) |