|
SSA Jagiellonia Białystok |
| Ilość meczów | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
|---|---|---|---|
| 49 | 21 (42.86%) | 17 (34.69%) | 11 (22.45%) |
| Ekstraklasa | 13.5.2026 | 20:30 | Raków Częstochowa | 0:2 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 9.5.2026 | 17:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 3:2 | MKS Pogoń Szczecin |
| Ekstraklasa | 24.4.2026 | 20:30 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | KS Górnik Zabrze |
| Ekstraklasa | 19.4.2026 | 17:30 | Arka Gdynia | 0:3 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 10.4.2026 | 20:30 | MKS Korona Kielce | 1:1 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Ekstraklasa | 4.4.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 0:0 | KKS Lech Poznań |
| Ekstraklasa | 21.3.2026 | 20:15 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | Wisła Płock SA |
| Ekstraklasa | 17.3.2026 | 19:00 | SSA Jagiellonia Białystok | 2:1 | GKS Katowice |
| Ekstraklasa | 14.3.2026 | 14:45 | SSA Jagiellonia Białystok | 1:2 | Piast Gliwice |
| Ekstraklasa | 6.3.2026 | 20:30 | KS Lechia Gdańsk | 3:0 | SSA Jagiellonia Białystok |
| Statystyka | SSA Jagiellonia Białystok | Przeciwnicy | Razem |
|---|---|---|---|
| Bramki | 1.57 | 1.18 | 2.75 |
| Bramki w pierwszej połowie | 0.69 | 0.49 | 1.18 |
| xG | 1.66 | 1.48 | 3.14 |
| Strzały | 13.63 | 12.82 | 26.45 |
| Strzały na bramkę | 5.37 | 4.18 | 9.55 |
| Rogi | 5.29 | 4.51 | 9.8 |
| Żółte kartki | 2.29 | 2.14 | 4.43 |
| Czerwone kartki | 0.06 | 0.1 | 0.16 |
| Fauli | 12.51 | 13.65 | 26.16 |
| Posiadanie piłki | 56.57% | 43.43% | 100% |
| Bramki | Bramki (1.poł) | xG | Strzały | Str. na bramkę | Rogi | ŻK | CK | Fauli | Posiadanie piłki | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Więcej niż przeciwnik | 21 (42.86%) |
14 (28.57%) |
26 (53.06%) |
28 (57.14%) |
26 (53.06%) |
26 (53.06%) |
25 (51.02%) |
3 (6.12%) |
17 (34.69%) |
34 (69.39%) |
| Przeciwnik przeważa | 11 (22.45%) |
8 (16.33%) |
22 (44.9%) |
21 (42.86%) |
15 (30.61%) |
18 (36.73%) |
17 (34.69%) |
5 (10.2%) |
28 (57.14%) |
12 (24.49%) |
| 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 8x (16.33%) |
21x (42.86%) |
9x (18.37%) |
7x (14.29%) |
3x (6.12%) |
1x (2.04%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 14x (28.57%) |
17x (34.69%) |
14x (28.57%) |
3x (6.12%) |
1x (2.04%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 5x (10.2%) |
4x (8.16%) |
11x (22.45%) |
15x (30.61%) |
9x (18.37%) |
3x (6.12%) |
2x (4.08%) |
| SSA Jagiellonia Białystok zdobywa gola | 41x (83.67%) |
| Przeciwnik zdobywa gola | 35x (71.43%) |
| Obie drużyny zdobędą gola | 32x (65.31%) |
| Obie drużyny zdobędą 2 lub więcej goli | 7x (14.29%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (20.41%) |
| 2 | 6 (12.24%) |
| 3 | 4 (8.16%) |
| 4+ | 1 (2.04%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 7 (14.29%) |
| 2 | 1 (2.04%) |
| 3 | 2 (4.08%) |
| 4+ | 1 (2.04%) |
| Zwycięstwo - Zwycięstwo | 11 (22.45%) |
| Zwycięstwo - remis | 3 (6.12%) |
| Zwycięstwo - porażka | 0 (0%) |
| Remis - zwycięstwo | 9 (18.37%) |
| Remis - remis | 13 (26.53%) |
| Remis - porażka | 5 (10.2%) |
| Porażka - zwycięstwo | 1 (2.04%) |
| Porażka - remis | 1 (2.04%) |
| Porażka - porażka | 6 (12.24%) |
| Ilość meczów | 26 (53.06%) |
| z tego zwycięstw | 18 (69.23%) |
| z tego remisów | 6 (23.08%) |
| z tego porażek | 2 (7.69%) |
| Ilość meczów | 18 (36.73%) |
| z tego zwycięstw | 3 (16.67%) |
| z tego remisów | 6 (33.33%) |
| z tego porażek | 9 (50%) |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 1:0 | 4 |
| 2:0 | 2 |
| 2:1 | 4 |
| 3:0 | 2 |
| 3:1 | 3 |
| 3:2 | 2 |
| 4:0 | 1 |
| 4:1 | 1 |
| 4:2 | 1 |
| 5:2 | 1 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:0 | 5 |
| 1:1 | 9 |
| 2:2 | 3 |
| Wynik | Ilość |
|---|---|
| 0:3 | 2 |
| 0:4 | 1 |
| 1:2 | 7 |
| 1:3 | 1 |
| <1 | 1+ | 2+ | 3+ | 4+ | 5+ | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| SSA Jagiellonia Białystok | 5x (10.2%) |
44x (89.8%) |
11x (22.45%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Przeciwnicy | 10x (20.41%) |
39x (79.59%) |
9x (18.37%) |
1x (2.04%) |
0x (0%) |
0x (0%) |
| Łącznie w meczu | 0x (0%) |
49x (100%) |
46x (93.88%) |
27x (55.1%) |
5x (10.2%) |
0x (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 10 (20.41%) |
| 2 | 1 (2.04%) |
| 3 | 0 (0%) |
| X | Częstotliwość |
| 1 | 3 (6.12%) |
| 2 | 1 (2.04%) |
| 3 | 0 (0%) |